2023. október 19.
A FEHA19 csapata érkezik a Tüskecsarnokba
Magyar bajnok hokisaink a belgrádi túra után hazai pályán a székesfehérváriak ellen folytatják az Erste Ligát.

Az elmúlt héten az FTC-Telekom jégkorongcsapata kimaradt az Erste Liga-küzdelmekből, hiszen a belgrádi IIHF Kontinentális Kupa második fordulóján szerepelt. A csapat háromból három meccset megnyert, és magabiztosan jutott tovább a következő körbe, azonban ezen a héten visszatérnek játékosaink az Erste Liga-meccsekhez.

Hazai mérkőzéssel kezdünk a héten, méghozzá a FEHA19 csapatát fogadjuk majd a Tüskecsarnokban. A tabellán jelenleg hetedikként elhelyezkedő együttes a szezont talán nem úgy kezdte, ahogy szerette volna, azonban nem szabad félvállról venni őket, hiszen az első két mérkőzés után rendre szoros meccseket játszanak ellenfeleikkel. A tavalyi Erste Liga-győztes Gyergyói HK szétlövésben tudta megszerezni a győzelmet, az elmúlt években komoly erőket felvonultató Corona Brassót pedig magabiztosan tudták megverni hazai pályán a fehérváriak.

Természetesen náluk is volt mozgás a nyáron, és több ponterős játékos, köztük Ugnius Cizas és Kamil Mingazov is eligazolt, azonban a csapat magja maradt, és több magyar játékossal is tudtak erősíteni, mint például Falus Ádám vagy Szita Donát. Azt is érdemes megemlíteni, hogy a tavalyi playoff kvalifikáció során söpréssel továbbjutó, majd az alapszakasz elsőt megszorongató csapatot továbbra is Anatoli Bogdanov irányítja, akit Arany Máté segít. Akikre pedig érdemes lehet odafigyelni, az az elmúlt idényben a DVTK Jegesmedvéket erősítő Ján Blasko, aki két góllal és egy asszisztal jegyez három pontot, valamint a szintén két gólt szerző Ambrus Csongor.

Mondhatjuk, hogy meccsek és eredmények szempontjából jól indult a csapat szezonja, hiszen az eddigi mérkőzéseket sorra sikerült behúzniuk, legyen szó az Erste Ligáról, vagy a Kontinentális Kupáról. Hogy a FEHA19 ellen is győzni tudunk-e, vagy megszakad a jó széria, és felülkerekednek a székesfehérváriak, az pénteken a 18.30-kor kezdődő Erste Liga-mérkőzésen kiderül.

Jegyeket online elővételben az Eventim hálózatában lehet vásárolni ITT, illetve meccsnapon, amennyiben marad belépő. A hazai szurkolóknak helyszíni jegyértékesítés is lesz a Tüskecsarnok 1-es, hazai bejáratánál. Felhívjuk a vendégszurkolók figyelmét, hogy vendégbelépőket nem értékesítünk a helyszínen, azok kizárólag online elővételben vásárolhatóak meg!

Online jegyvásárlás a mérkőzés napján is lehetséges az első harmadszünetig. Az online belépőket nem szükséges kinyomtatni, elegendő mobileszközről bemutatni a vonalkódot belépéskor. A hazai és vendégjegyekre vonatkozó minden fontos információ IDE KATTINTVA érhető el.

Férfi Jégkorong, Erste Liga, alapszakasz
FTC-Telekom – FEHA19
2023. október 20., péntek 18.30 Tüskecsarnok
Jegyek: ITT
Élő közvetítés: Erste Liga TV

Cikkajánló

Távozik a kapitány, Brady Shaw

Férfi jégkorongcsapatunk első ICEHL-es szezonjában kanadai csatárunk viselte a „C”-t.

Szuper-edzés a Tüskecsarnokban!

Visszatért a Fradiba Szuper Levente, aki válogatott jégkorongozóinknak tartott extra edzést - VIDEÓ!

Drámai vereséggel ért véget a szezon

Férfi jégkorongcsapatunknak nem sikerült a mini-playoffba jutás az ICEHL-ben.

Három pontra van szükségünk

Az ICEHL-ben egy rendes játékidős győzelemmel jégkorongcsapatunk bebiztosíthatná helyét a mini-playoffban.

Fájó vereség az alapszakasz utolsó hazai meccsén

Nem bírtunk a Linzzel az ICEHL alapszakaszának utolsó előtti körében.

Végjáték a Tüskecsarnokban

Jön az alapszakasz utolsó két mérkőzése az ICEHL-ben, ahol csapatunknak újra saját kezében a sorsa.

Hibátlan hoki hétvége

Újabb lépéssel közelebb kerültünk az ICEHL rájátszás-kvalifikációjához.

Utoljára a Cápák ellen

ICEHL-es csapatunk ma közelebb kerülhet a rájátszás-kvalifikációhoz.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin