Ha szeptember, akkor rajtol a férfi jégkorong Erste Liga. A szezonkezdet előtt pedig, ahogy minden évben, ezúttal is fontos feladat a játékosok egyéni portréinak és csapatfotójának elkészítése, valamint a közösségi médiában használatos mozgóképes animációk felvétele, az új idényre szóló vadonatúj mezekben.
Az új dresszekben való gyönyörködés mellett fény derül a Fradi új csapatkapitányára és helyetteseire is, illetve a fotózás felszabadult, kevéssé komoly pillanatai mellett, ahogy minden évben, természetesen idén is jutott idő egy kis „szakmázásra” is. Nemcsak a játékosokkal, hanem a csapattal zsinórban hat magyar bajnoki címet szerzett, a Fradi vezetőedzőjeként hetedik idényét megkezdő Fodor Szabolccsal is.
Galajda Zsombor továbbra is jégkorongcsapatunkat erősíti.
Az NHL-ben draftolt, komoly észak-amerikai tapasztalattal rendelkező Carter Savoie csatlakozik keretünkhöz.
Horváth Milán a következő szezonban is férfi jégkorongcsapatunk játékosa lesz.
Hadobás Zétény második ICEHL-szezonját kezdheti szeptemberben férfi jégkorongcsapatunknál.
A következő idényben is Nagy Kristóf és Bálizs Bence alkotja jégkorongcsapatunk kapuspárosát.
Mihalik András a következő szezonban is férfi jégkorongcsapatunk játékosa lesz.
Laskawy Ferenc és Schlekmann Márk szerint a Fradi készen áll a következő lépésre az ICEHL-ben.
Sűrű program vár a bajnokság előtt második ICEHL-es szezonjára készülő FTC-Telekom jégkorongozóira.