
Milyen csapatot álmodott magának Fodor Szabolcs, amikor 2018 tavaszán elvállalta, hogy edzői pályafutása első felnőtt csapataként átveszi a Ferencváros irányítását? A fradista nevelésű, játékosként 53-szoros válogatott mester keze alatt megújult a jégkorong szakosztály, teljesen új szemléletet és hozzáállást honosított meg. A sokat látott drukkerek eleinte kissé kétkedve fogadták, hogyan sikerül a projekt, hogy lesz a bajnoki címet utoljára 22 éve ünneplő, nem éppen fényes és eredményes éveket átvészelő csapatból éllovas együttes?
Márpedig az FTC-Telekom férfi jégkorongcsapata 24 év után ismét az bajnoki alapszakasz tabellájának élén végzett, valamint 2011 után ismét érmet nyert a Magyar Kupában. A Fradi TV stábja végigkövette a csapat útját a bronzérmet érő DVTK-verésig.
Csapatunk a házigazdával mérkőzik meg a 2026-os székesfehérvári jégkorongtorna zárónapján.
Tovább erősödik az FTC-Telekom ICEHL-kerete, Dobos Bendegúz Finnországból érkezik a csatársor megerősítésére.
Újabb finn légióssal erősödik ICEHL-es csapatunk, Rasmus Heljanko személyében ponterős jégkorongozó érkezik.
A sérülésből visszatérő Paavo Tyni marad a Fradiban, és már a rájátszást célozza a következő idényben.
Topi Rönni jégkorongcsapatunkban folytatja, az előző szezon nagy részének kihagyása után.
Aku Kestilä a következő szezonban is az ICEHL-ben szerepelő jégkorongcsapatunkat erősíti.
Jussi Tammela a Fradi második ICEHL-szezonjában is felnőtt jégkorongcsapatunk tagja lesz.
A Ferencváros egykori bajnok jégkorongozója ma is büszkén őrzi első, 1985-ös igazolását.