
Magyar bajnoki és Erste Liga-címvédő férfi jégkorongcsapatunk elképesztő erőltetett menetet mutat be az elmúlt hetekben. Fodor Szabolcs együttese hétfő délután szállt le Budapesten a fantasztikus dániai Kontinentális Kupa-hétvégét követően, majd kedden már edzésbe is állt, hiszen szerdán Újpesten lépett jégre a Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén. A 3-1-es Fradi-győzelemmel véget ért Kupaderbi után pedig a játékosok már haza sem mentek, hanem egyből buszra szálltak, és elutaztak Csíkszeredába, az idény második erdélyi túrájára. A csapat egy pihenőt követően csütörtök délután már a Vákár Lajos Műjégpályán edzett, majd pénteken magyarországi idő szerint 17.30-tól Brassóban lép jégre, szombaton pedig csúcsrangadót játszik a csíkszeredai Sportklub ellen.
A csütörtöki edzés fotói megtekinthetőek az FTC Jégkorong Facebook oldalon.
Galajda Zsombor továbbra is jégkorongcsapatunkat erősíti.
Az NHL-ben draftolt, komoly észak-amerikai tapasztalattal rendelkező Carter Savoie csatlakozik keretünkhöz.
Horváth Milán a következő szezonban is férfi jégkorongcsapatunk játékosa lesz.
Hadobás Zétény második ICEHL-szezonját kezdheti szeptemberben férfi jégkorongcsapatunknál.
A következő idényben is Nagy Kristóf és Bálizs Bence alkotja jégkorongcsapatunk kapuspárosát.
Mihalik András a következő szezonban is férfi jégkorongcsapatunk játékosa lesz.
Laskawy Ferenc és Schlekmann Márk szerint a Fradi készen áll a következő lépésre az ICEHL-ben.
Sűrű program vár a bajnokság előtt második ICEHL-es szezonjára készülő FTC-Telekom jégkorongozóira.