2019. február 8.
Gretsky sem fogott ki rajtunk!
A bledi nemzetközi torna második napján 5-3-ra győztük le a fehéroroszok "B" csapatát!

A magyar férfi jégkorongválogatott megnyerte második mérkőzését a bledi nemzetközi tornán.

A válogatott mai ellenfele a fehérorosz "B" válogatott volt, mivel az "A" válogatott egy másik nemzetközi tornán vesz részt. Ellenfelünk a jó nevű Gretsky vezérletével háromszor is megszerezte a vezetést, de válogatottunk mindhárom alkalommal kiegyenlített. Az utolsó harmadban 3-3 után átvettük az irányítást, és még további két gólt szereztünk, így a pályán lévő két fradista, Pavuk Attila és Jászai Dávid győzelmet ünnepelhetett!

Az FTC-Telekom csapatkapitánya, Nagy Gergő ma nem lépett jégre.

Az utolsó mérkőzésünket a tornán holnap Olaszország ellen játsszuk.

Fehéroroszország "B" - Magyarország 3-5 (1-1, 1-1 1-3)

Gólszerzők: Voronov, Gretsky (2), illetve Terbócs, Becze, Kiss, Németh, Láday