2019. január 23.
Ilyen csapatról álmodtunk!
Nyolc év szünet után nyertünk ismét érmet a Magyar Kupában, íme a bronzérmes örömszavak!

Ha Miskolcon, a Jegesmedvék ellen kell Magyar Kupa bronzmérkőzést vívni, Pleszkán Józseffel a kapuban, szinte biztos a Fradi sikere! A jóslat bevált, az FTC-Telekom férfi jégkorongcsapata 2011 után nyert újra érmet a kupasorozatban, ehhez pedig a nyolc évvel ezelőtt bronzérmes csapatból egyedüliként megmaradt kapus remeklésére is szükség volt. Komoly erőt mutattunk, otthonában nulláztuk le a jóval erősebb szlovák Extraligában hétről-hétre remeklő DVTK-t! Íme, a főszereplők, vagyis Pleszkán, a nagyon fontos, jégtörő első gólt szerző Tóth Richárd, valamint a felnőtt mezőnybe berobbanó vezetőedzőnk, Fodor Szabolcs értékelése!

Nyári tábor gyerekeknek hokisaink csapatkapitányával!

Nagy Gergő válogatott és Erste Liga-játékosokkal karöltve szervez fejlesztő tábort utánpótláskorú hokisoknak.

Hajszálnyira voltunk a sporttörténelmi bravúrtól

A magyar hokiválogatott a bennmaradás kapujában volt az elit vb-n, a vége büntetők után 4-3 lett.

Fiatal magyar támadót igazoltunk

Magyar bajnok férfi jégkorongcsapatunk megállapodott a DVTK Jegesmedvék támadójával, Galajda Zsomborral.

Vereség Németország ellen

A magyar hokiválogatott 7-2-re kapott ki utolsó előtti meccsén az elit vb-n.

Jó kezdés után vereség a vb-házigazda ellen

A magyar hokiválogatott két harmadig tudta tartani a tempót, végül 7-1-re kikapott a finnektől.

Nem tudtunk átjutni a svéd védelmen

A magyar válogatott hiába küzdött, 7-1-es vereséget szenvedett a világbajnokság negyedik meccsén.

Megszerezte első győzelmét a magyar válogatott a vb-n

Hosszabbításban, 3-2-re nyerte meg Magyarország a franciák elleni harmadik világbajnoki mérkőzését.