A 2024/25-ös szezon végeztével szakosztályunk saját oldalain folyamatosan hírt ad az ICEHL-es szezonra alakul csapatról. Idág elköszöntünk 12 játékostól, üdvözölhettünk három érkezőt, és bejelenthettünk hét szerződés-hosszabbítót. A hetet azonban egy távozóval zárjuk, ugyanis
az amerikai hátvéd, Jake Crespi nem hosszabbította meg szerződését a Ferencvárossal.
Jake Crespi 2023 nyarán érkezett az FTC-Telekom csapatához a Michigan Tech együttesétől. Gyorsan megszerették a szurkolóink, hiszen annak ellenére, hogy védő pizícióban jétszott, rendkívül hatékony volt a támadások során is. Ennek köszönhetően a 2023/24-es Erste Liga-alapszakaszban 33 meccsen éppen 33 pontot gyűjtött, amit további hattal egészített ki a rájátszás során. Teljesítményével pedig meggyőzte a szakmai stábot, így egy újabb szezonra aláírt a Fradihoz. A 2024/25-ös szezonban sem tartalékolt, 36 alapszakasz-meccsen 3+20 pontot termelt, majd 1+1-et hozzá tett a rájátszás során. A szezon végi tárgyalások azonban úgy alakultak, hogy Crespi nem hosszabbította meg szerződését, és máshol folytatja pályafutását.
Jake Crespinek köszönjük a Ferencvárosért tett erőfeszítéseit, további pályafutásához pedig sok sikert kívánunk!
Két mérkőzés után a teljes szezonra csatlakozik jégkorongcsapatunkhoz a válogatott Schlekmann Márk
Laskawy Ferenc a következő szezonban is felnőtt jégkorongcsapatunkat erősíti.
Öt magyar és hat légiós távozik az ICEHL-ben szereplő jégkorongcsapatunktól, megkezdődött a keret átalakítása.
Klubunk és a magyar válogatott egykori kiválósága a sportági Hírességek Csarnokába is bekerült.
Sok pozitívumot láttak a jövőre is az A-csoportos jégkorong-válogatottban szereplő Fradi-játékosok – VIDEÓ!
Ortenszky Tamás Svájcból érkezik, és az ICEHL-ben is bizonyítani akar a zöld-fehéreknél.
Az FTC-Telekom jégkorongcsapat szakmai stábjában Saarikoski, Hennelly és Toivanen is folytatja munkáját.
Olasz csapat csatlakozik a win2day ICE Hockey League mezőnyéhez, derült ki a salzburgi közgyűlésen.