Mint arról beszámoltunk, hibátlan hetet zártak magyar bajnok hokisaink, ugyanis Arany Gergellyel a kapuban előbb az Újpestet a Magyar Kupában, a DVTK és DEAC együttesét pedig az Erste Ligában sikerült kétvállra fektetniük, ezzel kilábalva a novemberben tapasztalt kisebb hullámvölgyből.
Remek védéseivel, magabiztos teljesítményével, valamint kirobbanó formájával Arany Gergely kiérdemelte a címet, hogy a hét játékosává válasszák az Erste Ligában.
Ennek alkalmából a liga hivatalos honlapja interjút készített játékosunkkal, amely IDE KATTINTVA olvasható el.
Csapatunk a házigazdával mérkőzik meg a 2026-os székesfehérvári jégkorongtorna zárónapján.
Tovább erősödik az FTC-Telekom ICEHL-kerete, Dobos Bendegúz Finnországból érkezik a csatársor megerősítésére.
Újabb finn légióssal erősödik ICEHL-es csapatunk, Rasmus Heljanko személyében ponterős jégkorongozó érkezik.
A sérülésből visszatérő Paavo Tyni marad a Fradiban, és már a rájátszást célozza a következő idényben.
Topi Rönni jégkorongcsapatunkban folytatja, az előző szezon nagy részének kihagyása után.
Aku Kestilä a következő szezonban is az ICEHL-ben szerepelő jégkorongcsapatunkat erősíti.
Jussi Tammela a Fradi második ICEHL-szezonjában is felnőtt jégkorongcsapatunk tagja lesz.
A Ferencváros egykori bajnok jégkorongozója ma is büszkén őrzi első, 1985-ös igazolását.