2021. december 1.
Jégkorong Erste Liga: a Fradié a hét játékosa!
Magyar válogatott kapusunkat, Arany Gergelyt választották az elmúlt hét játékosává az Erste Ligában.

Mint arról beszámoltunk, hibátlan hetet zártak magyar bajnok hokisaink, ugyanis Arany Gergellyel a kapuban előbb az Újpestet a Magyar Kupában, a DVTK és DEAC együttesét pedig az Erste Ligában sikerült kétvállra fektetniük, ezzel kilábalva a novemberben tapasztalt kisebb hullámvölgyből.

Remek védéseivel, magabiztos teljesítményével, valamint kirobbanó formájával Arany Gergely kiérdemelte a címet, hogy a hét játékosává válasszák az Erste Ligában.

Ennek alkalmából a liga hivatalos honlapja interjút készített játékosunkkal, amely IDE KATTINTVA olvasható el.

Cikkajánló

Az FTC is jégre lép az Ifj. Ocskay Gábor Emléktornán

Csapatunk a házigazdával mérkőzik meg a 2026-os székesfehérvári jégkorongtorna zárónapján.

Magyar válogatott csatár csatlakozik keretünkhöz

Tovább erősödik az FTC-Telekom ICEHL-kerete, Dobos Bendegúz Finnországból érkezik a csatársor megerősítésére.

Kétszeres lengyel bajnok csatár érkezik a Fradiba

Újabb finn légióssal erősödik ICEHL-es csapatunk, Rasmus Heljanko személyében ponterős jégkorongozó érkezik.

Újabb alapember marad: finn védőnk is hosszabbított

A sérülésből visszatérő Paavo Tyni marad a Fradiban, és már a rájátszást célozza a következő idényben.

Finn csatárunk a következő idényben bizonyíthat

Topi Rönni jégkorongcsapatunkban folytatja, az előző szezon nagy részének kihagyása után.

Ötödik Fradi-szezonjára készül finn légiósunk

Aku Kestilä a következő szezonban is az ICEHL-ben szerepelő jégkorongcsapatunkat erősíti.

A következő szezonban is Fradi-színekben toplégiósunk

Jussi Tammela a Fradi második ICEHL-szezonjában is felnőtt jégkorongcsapatunk tagja lesz.

Szuper Levente: „A Fradinak nem mondanék nemet!”

A Ferencváros egykori bajnok jégkorongozója ma is büszkén őrzi első, 1985-ös igazolását.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin