2023. november 17.
Kontikupa: itt nézheti élőben hokisaink meccseit!
A nemzetközi szövetség jóvoltából hokisaink mindhárom cortinai mérkőzése élőben követhető!

Férfi jégkorongcsapatunk történelmi tettre készül az előttünk álló hétvégén az olaszországi Cortina d'Ampezzóban. Amint arról korábban beszámoltunk, a magyar bajnoki címvédő FTC-Telekom október közepén Belgrádban három magabiztos győzelemmel megnyerte az IIHF Kontinentális Kupa második körének D csoportját, amivel 2019 után másodszor jutott be a harmadik körbe, a sorozat legjobb nyolc csapata közé.

Csapatunk szerdán utazott el Olaszországba, ahol péntektől vasárnapig rendezik a harmadik kör F csoportjának küzdelmeit, a Fradi ellenfelei sorban a lengyel GKS Katowice, a dán Herning Blue Fox, valamint a házigazda olasz SG Cortina lesznek. Az első két csapat továbbjut a januári négyes döntőbe, amit a négy résztvevő valamelyike rendez majd meg, erről később születik döntés.

Aktuális ellenfeleinket korábbi cikkünkben az IIHF Kontinentális Kupa történetével és hátterével, valamint a Fradi nemzetközi kupatörténelmével együtt EBBEN A CIKKÜNKBEN mutattuk be részletesebben.

A FradiMédia stábja is a csapattal utazott, így szurkolóink nem maradnak le semmiről ezen a külföldi túrán sem. A legfrissebb hírekért és tartalmakért kövessék az FTC-Telekom Jégkorong hivatalos Facebook-Instagram-oldalát, a Ferencvárosi Torna Cub Youtube-csatornáját, valamit honlapunkat, a fradi.hu-t!

Az első mérkőzés pénteken 16.30-kor kezdődik a cortinai Olimpiai Jégcsarnokban a lengyel bajnok GKS Katowice ellen, majd szombaton 16.30-tól a dán bajnoki ezüstérmes Herning Blue Fox, vasárnap este 20.30-tól pedig a házigazda, olasz bajnok és Alpesi Liga-ezüstérmes SG Cortina következik. A Nemzetközi Jégkorong Szövetség hivatalos Youtube-csatornájának jóvoltából mindhárom mérkőzés élőben követhető az alábbi oldalon.

A GKS KATOWICE ELLENI PÉNTEKI MÉRKŐZÉS KÖZVETÍTÉSE:

A HERNING BLUE FOX ELLENI SZOMBATI MÉRKŐZÉS KÖZVETÍTÉSE:

AZ SG CORTINA ELLENI VASÁRNAPI MÉRKŐZÉS KÖZVETÍTÉSE:

Férfi jégkorong, IIHF Kontinentális Kupa
Harmadik kör, F csoport, 2023. november 17-19., Cortina d’Ampezzo, Olimpiai Jégcsarnok

November 17., péntek 16.30
GKS Katowice (lengyel) – FTC-Telekom

November 18., szombat 16.30
FTC-Telekom – Herning Blue Fox (dán)

November 19., vasárnap 20.30
SG Cortina (olasz) – FTC-Telekom

A csoport győztese továbbjut a Final Fourba.

Az IIHF Kontinentális Kupa további programja:

E csoport (Grenoble): Cardiff Devils (brit), Nomad (kazah), Les Bruleurs de Loups (francia), HK Zemgale (lett)

Final Four, 2024. január 12-14.
Az E és az F csoport első két helyezettjei

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK: ITT

Halloween a Tüskecsarnokban

Magyar bajnok hokisaink a tematikus napon fogadják a Tüskecsarnokban a DEAC csapatát.

„jobb csapatként megyünk el Brassóból”

Vezetőedzőnk és a vasárnapi meccs első Fradi-gólját szerző Turbucz Martin értékelt a hazautazás előtt - VIDEÓ!

Vereség a Kontinentális Kupa zárónapján

Magyar bajnok hokisaink bár szépítettek, végül 5-2-re kikaptak a lett bajnok HK Mogótól.

„Óriásit léptünk előre az elmúlt pár napban”

Vezetőedzőnk nyilatkozott a Corona Brassó elleni vitatott Kontikupa-vereséget követően – VIDEÓ!

Kontikupa: hajszálra a bravúrtól a házigazda ellen

Egy utolsó másodperces vitatott ítélet választotta el a mieinket a győzelemtől, a ráadásban 5-4-e kikaptunk.

„Holnap jóval nehezebb mérkőzés vár ránk”

Vezetőedzőnk és hibátlan kapusunk értékelt a Kontikupa győztes nyitónapja után - VIDEÓ!

Hatgólos győzelem a Kontinentális Kupa első napján

Férfi jégkorongcsapatunk 6-0-ra győzött a litván Energija Elektrenaj ellen Brassóban a D csoport nyitómeccsén.

A litvánok ellen kezdjük a Kontinentális Kupát

Férfi jégkorongozóink pénteken megkezdik idei nemzetközi kupaszereplésüket - VIDEÓ!