2020. szeptember 4.
Közlemény
Az FTC-Telekom férfi jégkorongcsapatának több tagja is pozitív Covid-19-tesztet produkált.

Szeptember 2-án az FTC-Telekom férfi jégkorongcsapatának két tagja pozitív Covid-19 tesztet produkált, amit követően az érintett csapattagok azonnal házi karanténba és megfigyelés alá kerültek.

A csapat többi tagján az előírásoknak megfelelően újabb teszteket végeztek el, amit követően további csapattagoknál is pozitív eredményt mutatott ki a Covid-19-teszt. Ahogyan az előző esetnél, úgy ezúttal is az érintett csapattagok azonnal házi karanténba és megfigyelés alá kerültek. Az összes érintett csapattag jól van.

A klub minden további intézkedést betart és folyamatos kapcsolatban van az Országos Tisztifőorvosi Hivatallal, amelynek ajánlásait, előírásait figyelembe véve jár el.

Azon csapattagok, akiknek semmilyen testi tünetük nem volt, és két negatív tesztet produkálnak, a jövő héten fokozatosan edzésbe állnak.

Az FTC-MVM Népligeti Sportközpont működését az eset nem befolyásolja, az edzések, foglakozások minden sportágban továbbra is az egészségügyi előírások maximális betartása mellett zajlanak.

Cikkajánló

Válogatott védőnk is hosszabbított

Hadobás Zétény második ICEHL-szezonját kezdheti szeptemberben férfi jégkorongcsapatunknál.

Válogatott kapusokkal vágunk neki az új ICEHL-szezonnak

A következő idényben is Nagy Kristóf és Bálizs Bence alkotja jégkorongcsapatunk kapuspárosát.

Hosszabbított válogatott csatárunk

Mihalik András a következő szezonban is férfi jégkorongcsapatunk játékosa lesz.

Playoffról álmodik az FTC-Telekom két csatára

Laskawy Ferenc és Schlekmann Márk szerint a Fradi készen áll a következő lépésre az ICEHL-ben.

Megvannak felkészülési mérkőzéseink időpontja

Sűrű program vár a bajnokság előtt második ICEHL-es szezonjára készülő FTC-Telekom jégkorongozóira.

Az FTC is jégre lép az Ifj. Ocskay Gábor Emléktornán

Csapatunk a házigazdával mérkőzik meg a 2026-os székesfehérvári jégkorongtorna zárónapján.

Magyar válogatott csatár csatlakozik keretünkhöz

Tovább erősödik az FTC-Telekom ICEHL-kerete, Dobos Bendegúz Finnországból érkezik a csatársor megerősítésére.

Kétszeres lengyel bajnok csatár érkezik a Fradiba

Újabb finn légióssal erősödik ICEHL-es csapatunk, Rasmus Heljanko személyében ponterős jégkorongozó érkezik.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin