archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. december 11.
Lezárult a Movember adománygyűjtés
Az FTC-Telekom férfi jégkorongcsapata a szurkolók segítségével több mint százezer forintot gyűjtött össze, amelyet a Movember Magyarország Egyesület javára ajánlott fel.

Amint arról ITT beszámoltunk, az FTC-Telekom férfi jégkorongcsapata novemberben a Movember mozgalom jegyében adománygyűjtést szervezett. A játékosok felajánlásai mellett a szurkolók is hozzájárulhattak az adományhoz a Dunaújvárosi Acélbikák illetve a Fehérvári Titánok elleni novemberi hazai mérkőzéseken.

A csapat több mint százezer forintot gyűjtött össze, amelyet a Magyarországon 2009 óta működő Movember Magyarország Egyesület részére juttattak el. Az adomány az egyesület 2019-es céljaihoz járul hozzá:

A Semmelweis Egyetem Antal Géza Alapítványának segít az adománygyűjtésben, valamint arra gyűjt forrást, hogy több PSA szűrést tudjanak ingyenesen, országos szinten végezni.


Cikkajánló

Silye-duplával győztünk Besztercebányán

Jégkorongcsapatunk egy fordulatos mérkőzésen 3-2-es győzelmet aratott Szlovákiában, első felkészülési meccsén.

Besztercebányán kezdjük a felkészülést

Férfi jégkorongcsapatunk első felkészülési meccsét a HC Banská Bystrica ellen játssza

Első felkészülési mérkőzés – szurkolói információk

Férfi jégkorongcsapatunk Besztercebányán kezdi meg felkészülési mérkőzései sorát.

Újra Fradi Zóna Örökzöld! Életútinterjú Hajzer Jánossal

Legújabb adásunkban az idén 75 éves, bajnok jégkorongozónk idézi fel emlékeit a 1970-es évek sikercsapatáról.

Svéd hátvéddel válik teljessé csapatunk kerete

Rasmus Bengtsson a következő szezonban is férfi jégkorongcsapatunkat fogja erősíteni.

Kialakult második ICEHL-szezonunk menetrendje

Felnőtt férfi jégkorongcsapatunk hazai pályán kezdi meg a 2026/27-es idényt.

Svéd hátvédünkkel hosszabbítottunk

Jesper Lindgren a 2026/27-es szezonban is felnőtt jégkorongcsapatunk játékosa lesz.

Bálizs Bencét választották a szezon legjobb kapusának

Az FTC-Telekom jégkorongozója a 2025/26-os szezonban is elnyerte a Vedres Mátyás-kupát.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin