2023. február 28.
Megsérült Aku Kestilä
Férfi jégkorongcsapatunk finn támadója kénytelen kihagyni a szezon hátralévő részét.

Mint ismert, hétfőn este hosszabbításban megnyertük a DVTK Jegesmedvék ellen vívott negyeddöntős párharc hatodik mérkőzését, így 4-2-es összesítéssel továbbjutottunk az Erste Liga elődöntőjébe, ahol az alapszakaszgyőztes Budapest Jégkorong Akadémia HC lesz az ellenfelünk.

A hétfő esti mérkőzés első harmadában az alapszakasz ferencvárosi házi gólkirálya, Aku Kestilä egy, a miskolci Jan Blaskótól elszenvedett sportszertűtlen korong nélküli ütközés következtében sérülést szenvedett. Játékosunk az eset után nem tudta folytatni a játékot és azonnal kórházba is szállították.

A kórházban elvégezték a szükséges röntgen- és CT-vizsgálatokat, amely alapján megállapították, hogy játékosunk az ütközés következtében nem szenvedett csonttörést vagy repedést, azonban tüdeje alsó részébe levegő került, ami további, felügylet alatti kezelést igényel, így néhány napra bent tartják.

Cikkajánló

A tét nagy, a feladat világos: győzni kell!

Férfi hokisaink lezárnák a hatmeccses vesztes szériát.

Csatárral erősödik keretünk

Újabb finn légiós csatlakozik férfi jégkorongcsapatunkhoz.

Vereséggel távoztunk Ljubljanából

Nem sikerült megszakítani a vesztes szériát.

Újabb fontos idegenbeli ütközet vár ránk

A hét elején Ljubljanába utaznak férfi hokisaink.

Szoros csatában maradtunk alul a Volán ellen

Nem sikerült megnyerni a harmadik magyar derbit hokisainknak.

Fradi-Volán: harmadik felvonás

Férfi hokisaink a Tüskecsarnokban fogadják a Hydro Fehérvár AV19 együttesét.

Otthon tartotta a Graz a pontokat

Hazai siker az újév első napján.

Újévi túra Grazban

Nagy feladat vár ránk az év első napján.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin