Ha kedd, akkor Fradi TV! Aktuális adásunkat augusztus 25-én, kedden 18.30-kor láthatják az M4 Sporton.
Még be sem töltötte huszadik életévét, de már gazdag életúttal rendelkezik ifjú labdarúgó tehetségünk, a 31-szeres bajnok első csapatunkkal és a Fradi II-vel is párhuzamosan készülő Ammar Ramadan. Szír játékosunkkal beszélgettünk.
Az NHL a világ legjobb és leghíresebb jégkorongligája, itt szerzett tapasztalattal rendelkező játékost szerződtetni a világ bármelyik részén, minden jégkorongcsapatnál nagy húzás. A Fradi bajnok hokisainak most ez is sikerült: egy évig zöld-fehérben keseríti meg az Erste Liga-támadók dolgát a rutinos kanadai védő, Keaton Ellerby, aki több mint 200 mérkőzést játszott korábban a tengerentúli elitligában. Riportunkban vele ismerkedhetnek meg.
Tavaly óriási sikert aratott az Aranycsapat és a Ferencváros egykori legendás labdarúgója, Czibor Zoltán életéről szóló musical, a Czibor, a rongylábú című előadás. Az ikonikus fradista születésének 91. évfordulóján megrendezett ünnepségen Komáromban ismét bemutatták a darabot, amelynek hátteréről a főszereplők meséltek stábunknak.
Az adás végén nézőink egy fontos bejelentést láthatnak és hallhatnak, amelyre még sohasem volt példa magazinműsorunk történetében!
Fradi TV – magazinműsor, M4 Sport – augusztus 25., kedd 18.30
Ismétlések:
augusztus 26., szerda 7.25
A Fradi TV-t a FradiMédia készíti.
Férfi jégkorongozóink 5-0-s vereséget szenvedtek a listavezető Klagenfurt ellen.
A karácsony előtti hetet a rekordbajnok Klagenfurt ellen zárjuk
Férfi hokisaink háromgólos hátrányból fordítottak és nyertek 5-4-re a Villach otthonában.
Eheti második idegenbeli összecsapásra készülnek hokistáink.
Nem sok hiányzott férfi hokisainknak az egyenlítéshez.
Túlvagyunk az alapszakasz felén, a Vienna Capitals vár férfi hokisainkra.
December 27-én különleges programmal várjuk szurkolóinkat.
Advent második vasárnapján nem sikerült a győzelem férfi hokisainknak.