2021. március 29.
Sorsoltak a Magyar Kupában: velük játszunk a döntőért
Férfi jégkorongcsapatunk a házigazdával kezd pénteken a Magyar Kupa elődöntőjében.

A Magyar Jégkorong Szövetség hétfő délelőtt megtartotta a Magyar Kupa négyes döntőjének sorsolását. A címvédő FTC-Telekom a final fournak otthont adó házigazdával, a DEAC-cal mérkőzik az egyik elődöntőben. A másik ágon Hydro Fehérvár AV19–DVTK Jegedmedvék meccset rendeznek.

A Fradi április 2-án, pénteken 12.30-tól játszik a debreceniekkel, míg a Fehérvár és a Miskolc csatája 16 órakor kezdődik.

A két párcharc vesztese április 3-án, szombaton 14.30-tól játssza a bronzmérkőzést, míg a két győztes a 18 órakor kezdődő fináléban találkozik.

Jégkorong-válogatott: két meccs itthon, fradistákkal

Áprilisban háromcsapatos tornát játszik a ferencvárosiakkal a keretében készülő férfi jégkorong-válogatott.

Jégkorong: négy fradistával állt munkába a válogatott

Sean Simpson szövetségi kapitány 23 játékossal dolgozik a Vasas Jégcentrumban, fókuszban az olimpiai selejtező

Fodor Szabolcs az MK-bronz után: „Legyen ez a minimum!”

Vezetőedzőnk és duplázó támadónk értékeltek a Magyar Kupa-bronzérmet hozó győztes szezonzáró után – VIDEÓ!

Remek győzelem a szezon zárásaként, megvan az MK-bronz!

Férfi jégkorongozóink 4-2-re legyőzték a Magyar Kupa bronzmeccsén a szlovák Extraligás DVTK Jegesmedvéket.

Hosszabbításos vereség, a bronzért játszunk szombaton

Férfi hokisaink a ráadásban 2-1-re kikaptak a DEAC-tól a Magyar Kupa négyes döntőjének elődöntőjében.

A magyar bajnokság után a kupában is címet védhetünk

Férfi hokisaink 2020-ban Miskolcon történelmet írtak a Magyar Kupában, most Debrecenben készülnek bravúrra.

Fodor Szabolcs: „Büszkén tudunk tükörbe nézni”

Bár férfi jégkorongozóink búcsúztak az Erste Ligától, 28. alkalommal nyerték meg a magyar bajnoki címet.

Drámai búcsú az Erste Ligától, de magyar bajnoki cím

Férfi jégkorongozóink bár kétgólos hátrányból egyenlítettek, végül hosszabbításban kikaptak Csíkszeredában.