2024. szeptember 19.
Találkozz BL-győztes pólósokkal a vasárnapi hokiderbin!
A szezon első derbijén férfi vízilabdacsapatunk néhány tagjával találkozhatnak szurkolóink a szünetekben.

Szeptember 22-én, vasárnap jön a szezon első hokiderbije, ráadásul a Tüskecsarnokban. A vasárnapi találkozó szüneteiben ezúttal nem csak a jégkorongozóké lesz a főszerep, hiszen Bajnokok Ligája-győztes férfi vízilabdacsapatunk néhány tagja is kilátogat a Tüskecsarnokba, hogy szurkoljon hokisoknak a nagy rivális elleni meccsen. Ha már ott lesznek, akkor nem hagyhatjuk ki, hogy ne faggassuk kicsit őket az első harmadszünetben, az élő miniinterjúkat a közönség is hallhatja. A második játékrészt követően pedig a kerengőn a szurkolóknak is lesz lehetősége találkozni pólósainkkal, fotót vagy aláírást kérni tőlük.

Jégkorong szakosztályunk a vízilabda szerelmeseinek is szeretne kedvezni kicsit, így akik vízilabdára szóló 2023/24-es bérlettel érkeznek a vasárnapi UTE elleni meccsre, azok a bérletük felmutatásával kedvezményes diákjegyet tudnak váltani a pénztárban. Jegyek már kaphatóak online elővételben az Eventim hálózatában, ahol szurkolóink továbbra is megvehetik a szezonbérletüket, de erre akár a mérkőzés előtt személyesen is sort keríthetnek. ITT gyűjtöttük össze, hogy miért érdemes szezonbérletet venni. További jegy- és bérletinformációkról ITT tájékozódhatnak.

Cikkajánló

Újabb Fradi-szezonokra készülhet csatárunk

Galajda Zsombor továbbra is jégkorongcsapatunkat erősíti.

Negyedik körben draftolt kanadai csatár érkezik

Az NHL-ben draftolt, komoly észak-amerikai tapasztalattal rendelkező Carter Savoie csatlakozik keretünkhöz.

Újabb válogatott védő hosszabbított

Horváth Milán a következő szezonban is férfi jégkorongcsapatunk játékosa lesz.

Válogatott védőnk is hosszabbított

Hadobás Zétény második ICEHL-szezonját kezdheti szeptemberben férfi jégkorongcsapatunknál.

Válogatott kapusokkal vágunk neki az új ICEHL-szezonnak

A következő idényben is Nagy Kristóf és Bálizs Bence alkotja jégkorongcsapatunk kapuspárosát.

Hosszabbított válogatott csatárunk

Mihalik András a következő szezonban is férfi jégkorongcsapatunk játékosa lesz.

Playoffról álmodik az FTC-Telekom két csatára

Laskawy Ferenc és Schlekmann Márk szerint a Fradi készen áll a következő lépésre az ICEHL-ben.

Megvannak felkészülési mérkőzéseink időpontja

Sűrű program vár a bajnokság előtt második ICEHL-es szezonjára készülő FTC-Telekom jégkorongozóira.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin