2025. május 3.
Távozik Tyson Helgesen
A kanadai hátvéd a következő szezonban már nem lesz az FTC-Telekom jégkorongcsapatának játékosa.

Amint kiderült, hogy férfi jégkorongcsapatunk melyik ligában indul a 2025/26-os szezonban, a szakmai stáb azonnal neki is látott a következő szezon keretének kialakításának. Ennek nyomán már bejelenthettünk egy újonnan érkező és egy szerződését meghosszabbító játékost is.

Most azonban egy távozóról számolunk be, ugyanis Tyson Helgesen nem hosszabbította meg a szerződését az FTC-Telekommal.

A 2024 nyarán érkező kanadai hátvéd egy szezont töltött a Ferencvárosnál, ami alatt egy Magyar Kupa-győzelmet ünnepelhetett a csapattal.

Tyson Helgesennek köszönjük a Ferencvárosért tett erőfeszítéseit, további pályafutásához pedig sok sikert kívánunk!

Cikkajánló

Újabb Fradi-szezonokra készülhet csatárunk

Galajda Zsombor továbbra is jégkorongcsapatunkat erősíti.

Negyedik körben draftolt kanadai csatár érkezik

Az NHL-ben draftolt, komoly észak-amerikai tapasztalattal rendelkező Carter Savoie csatlakozik keretünkhöz.

Újabb válogatott védő hosszabbított

Horváth Milán a következő szezonban is férfi jégkorongcsapatunk játékosa lesz.

Válogatott védőnk is hosszabbított

Hadobás Zétény második ICEHL-szezonját kezdheti szeptemberben férfi jégkorongcsapatunknál.

Válogatott kapusokkal vágunk neki az új ICEHL-szezonnak

A következő idényben is Nagy Kristóf és Bálizs Bence alkotja jégkorongcsapatunk kapuspárosát.

Hosszabbított válogatott csatárunk

Mihalik András a következő szezonban is férfi jégkorongcsapatunk játékosa lesz.

Playoffról álmodik az FTC-Telekom két csatára

Laskawy Ferenc és Schlekmann Márk szerint a Fradi készen áll a következő lépésre az ICEHL-ben.

Megvannak felkészülési mérkőzéseink időpontja

Sűrű program vár a bajnokság előtt második ICEHL-es szezonjára készülő FTC-Telekom jégkorongozóira.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin