2021. április 15.
Változás a jégkorong szakosztálynál
Don MacAdam utánpótlás szakmai igazgató közös megegyezéssel távozik pozíciójából.

Változás történik az FTC-Telekom Jégkorong szakosztálynál: Don MacAdam távozik az utánpótlás szakmai igazgatói pozícióból. A vezetés és a szakember közösen döntött a távozásról.

Az Edmondon Oilers szakmai stábjának tagjaként 1990-ben Stanley Kupa-győztes szakember korábban játékosként, megfigyelőként, edzőként, general managerként és klubtulajdonosként is dolgozott a jégkorong világában. 2015-ben az osztrák szövetség szaktanácsadójaként átfogó tanulmányt készített az utánpótlás-nevelésről és a liga, valamint a benne dolgozó edzői stábok fejlődési lehetőségeiről. Széleskörű tapasztalatát kamatoztatva vette át a ferencvárosi utánpótlás vezetését, amelyet két év alatt stabilizált, és a 8-10 éves korosztályok bővítésével megalapozta a következő évekre utánpótlásunk további fokozatos építkezését.

Az új utánpótlás szakmai igazgató kinevezéséről a szakosztály később ad tájékoztatást. Don MacAdamnek köszönjük a Ferencvárosért végzett munkáját, további pályafutásához pedig sok sikert kívánunk!

A héten bajnokok lehetünk, a folytatás még bizonytalan

A DVTK búcsúzott a negyeddöntőben, így kettőre csökkent hokisaink lehetséges elődöntős ellenfeleinek száma.

„Az ilyen pillanatokért éri meg jégkorongozni”

Férfi hokicsapatunk Erste Liga-elődöntőt érő győzelmének hősei nyilatkoztak a FradiMédiának – VIDEÓ!

Győzelem az ötödik meccsen, ott vagyunk az elődöntőben!

Bajnok hokisaink a fiatal Földes László vezényletével 2-0-ra legyőzték a DEAC csapatát.

Ezúttal hazai jégen játszhatunk az elődöntőbe jutásért

A negyeddöntő ötödik meccsével visszakerült a Tüskébe a DEAC elleni párharcunk az Erste Liga rájátszásában.

Vereség Debrecenben, ötödik meccs jön szombaton

Férfi hokisaink 3-2-re kikaptak a DEAC-tól a negyeddöntő 4. meccsén, így még nem jutottak tovább.

A továbbjutás a tét a második debreceni meccsünkön

A szerdai meccsnapon csapatunk lezárhatja a negyeddöntős párharcot a DEAC otthonában.

Győzelem a harmadik negyeddöntős meccsen

Němec duplájával bajnok hokisaink 4-1-re nyertek Debrecenben, „meccslabdához” jutva ezzel.

Debrecenben folytatódik a negyeddöntős párharc

Két hazai nyert meccs után a DEAC otthonában folytatják magyar bajnok hokisaink a playoffot.