2019. december 19.
Változik a hokisok kerete: Myles Fitzgerald távozik
Jégkorongszakosztályunk közös megegyezéssel szerződést bontott a kanadai támadóval, Myles Fitzgeralddal.

Az FTC-Telekom Jégkorong szakosztály tájékoztatja a szurkolókat és a közvéleményt, hogy a szakosztály és a felnőtt férfi jégkorongcsapat kanadai támadója, Myles Fitzgerald közös megegyezéssel szerződést bontott egymással, így a játékos távozik a Ferencvárostól.

Myles Fitzgerald 2018 nyarán érkezett klubunkhoz, a Fradi volt pályafutása első európai egyesülete. Első idényében 24 meccsen 11+22 ponttal zárt, bajnokságot és Erste Ligát nyert csapatunkkal, igaz, a rájátszásban sérülés miatt nem lépett jégre. Az idei szezonban a ligában 17 mérkőzésen 13+7 pontig jutott., míg az IIHF Kontinentális Kupa ritteni második körében 1+2 pontot szerzett, a Visegrád Kupában pedig két gólig jutott. A KK dániai harmadik körének második mérkőzésén agyrázkódást szenvedett, azóta nem lépett jégre.

A támadó további pályafutásához a szakvezetés sok sikert kíván, pótlásáról, vagyis a keret hatodik légiós helyének feltöltéséről később születik döntés.

Jégkorong-válogatott: két meccs itthon, fradistákkal

Áprilisban háromcsapatos tornát játszik a ferencvárosiakkal a keretében készülő férfi jégkorong-válogatott.

Jégkorong: négy fradistával állt munkába a válogatott

Sean Simpson szövetségi kapitány 23 játékossal dolgozik a Vasas Jégcentrumban, fókuszban az olimpiai selejtező

Fodor Szabolcs az MK-bronz után: „Legyen ez a minimum!”

Vezetőedzőnk és duplázó támadónk értékeltek a Magyar Kupa-bronzérmet hozó győztes szezonzáró után – VIDEÓ!

Remek győzelem a szezon zárásaként, megvan az MK-bronz!

Férfi jégkorongozóink 4-2-re legyőzték a Magyar Kupa bronzmeccsén a szlovák Extraligás DVTK Jegesmedvéket.

Hosszabbításos vereség, a bronzért játszunk szombaton

Férfi hokisaink a ráadásban 2-1-re kikaptak a DEAC-tól a Magyar Kupa négyes döntőjének elődöntőjében.

A magyar bajnokság után a kupában is címet védhetünk

Férfi hokisaink 2020-ban Miskolcon történelmet írtak a Magyar Kupában, most Debrecenben készülnek bravúrra.

Sorsoltak a Magyar Kupában: velük játszunk a döntőért

Férfi jégkorongcsapatunk a házigazdával kezd pénteken a Magyar Kupa elődöntőjében.

Fodor Szabolcs: „Büszkén tudunk tükörbe nézni”

Bár férfi jégkorongozóink búcsúztak az Erste Ligától, 28. alkalommal nyerték meg a magyar bajnoki címet.