2023. szeptember 8.
Vedd meg hokibérleted kedvenc játékosodtól!
Szeptember 14-én indul harmincszoros magyar bajnok férfi jégkorongcsapatunk szezonbérleteinek értékesítése.

Nemrég hírt adtunk harmincszoros bajnok férfi jégkorongcsapatunk a 2023/24-es szezonra vonatkozó jegy- és bérletárairól, és azt is jeleztük, idén is lesz bérletvásárlási akció. Jöjjenek a részletek!

Az FTC-Telekom Jégkorong Szakosztály az elmúlt évhez hasonlóan idén is bérletvásárlási akciót hirdet,
amelynek keretében szeptember 14-e és szeptember 30-a között
szurkolóink akár kedvenc játékosuktól is megvásárolhatják szezonbérletüket!

Idén különösen érdemes bérletet vásárolni, hiszen az egységesen 40.000 forintba kerülő szezonbérletek mellé - a készlet erejéig, ami körülbelül 80 darabot jelent, - minden bérletvásárló kap ajándékba egy, az elmúlt években a csapat által használt mérkőzésmezt! (A mezek érkezési sorrendben kerülnek kiosztásra, válogatni közülük nem lehetséges.)

A bérleteket a hazai felkészülési meccseinken meg tudják vásárolni szurkolóink, így a szeptember 14-i DAB elleni, valamint a szeptember 20-i DEAC elleni mérkőzéseinken is be tudják szerezni a szezonra szóló bérleteket. A bérletek a két felkészülési mérkőzés idején a Tüskecsarnok aulájában található regisztrációs pultnál vásárolhatóak meg (az aula bejárata az alábbi térképen 7-es számmal van jelölve).

Természetesen ezen a két alkalmon kívül is lesz lehetőség a szezonbérletek megvásárlására. Szeptember 19-től szeptember 30-ig ugyanis minden kedden és szerdán 17:00 és 19:00 között, valamint minden szombaton 10.00 és 12.00 között lesz lehetőség a Tüskecsarnok aulájában bérletvásárlásra. A keddi és szerdai értékesítésekhez minden alkalommal csatlakozik két-két játékosunk is, így akár kedvenc játékosodtól is átvehetik bérletüket szurkolóink. Az érintett játékosok kilétét folyamatosan tesszük közzé, érdemes figyelni a szakosztály Facebook- és Instagram-oldalát!

A bérletvásárlási akció ideje után a szezonbérletek az első három hazai mérkőzésen, vagyis a DEAC elleni október 1-jei, az SC Csíkszereda elleni október 6-ai, és a Corona Brassó elleni október 8-ai találkozón is megvásárolhatóak a Tüskecsarnok hazai jegypénztárában.

A bérletek minden esetben kizárólag készpénzes fizetéssel vásárolhatóak meg!

A bérletek érvényesek az FTC-Telekom minden hazai Erste Liga-mérkőzésére, beleértve a rájátszás találkozóit is, valamint a hazai Magyar Kupa-meccsekre is (a Final Four kivételével). Bérleteseink idén a korábbinál is több különleges, csak nekik szóló programhoz és kedvezményhez juthatnak hozzá, ezekről a lehetőségekről folyamatosan bővebb tájékoztatást is adunk a szezon során.

Cikkajánló

Idén harmadjára: Pustertal Wölfe

Eddig az alapszakaszban kétszer is elkapták férfi hokisaink következő ellenfelünket.

Parádés győzelem a Salzburg ellen

A hazai meccsdömping nyitányaként férfi hokisaink 2-1-re verték az elmúlt négy szezon bajnokát a Tüskében.

Érkezik a Red Bull Salzburg

Egy hét alatt három hazai meccsel indul a december.

Egy pontot szereztek hokisaink

Döntetlen után hazai siker.

A sárkány otthonába utazunk

A remek szezont futó HK Olimpija Ljubljana ellen zárják a hetet férfi jégkorongozóink az ICEHL-ben.

Vereség a Volán ellen

Az FTC-Telekom férfi jégkorongcsapata 6-1-re kikapott a Hydro Fehérvár AV19-től az ICEHL-ben.

Következik az első teltházas derbink az ICEHL-ben

Péntek este férfi hokisaink visszavágót játszanak a Volán ellen.

Legyőztük a sereghajtót

Hibátlan hétvégét zártak hokisaink.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin