
Amint arról ITT beszámoltunk, a bajnokság alapszakaszát 24 év után újra megnyerő férfi jégkorongcsapatunk Dupla Derbivel kezdi meg a középszakasz felsőházában való szereplést.
Az első, hazai mérkőzést január 26-án, szombaton 18.00-tól rendezik a Pesterzsébet Jégcsarnokban. A mérkőzésre az FTC-Telekom Jégkorong szakosztálya újítást vezetett be, és először a csapat történetében szurkolóink online elővételben vásárolhatják meg a mérkőzésre szóló hazai belépőket!
Az online elővételes jegyvásárlás ITT érhető el, míg minden részletes információt IDE kattintva olvashatnak.
Természetesen, amennyiben marad belépő, helyszíni jegyvásárlásra is lesz lehetőség. A szokásoktól eltérően a Pesterzsébet Jégcsarnok jegypénztára már két órával a kezdés előtt, 16.00-tól nyitva tart. Felhívjuk tisztelt szurkolóink figyelmét, hogy az új beléptető rendszer a szombati mérkőzésen debütál Pesterzsébeten, a szakosztály mindent megtesz azért, hogy az átállás zökkenőmentes legyen, de a beléptetésnél tapasztalható esetleges szokatlan fennakadásokkal kapcsolatban szíves türelmüket és megértésüket kérjük! Emellett mindenkit megkérünk, hogy az esetlegesen kialakuló sorok terhelésének csökkentése érdekében érkezzen mindenki időben a mérkőzés helyszínére!
Emellett fontos kiemelni, hogy a január 28-ai, idegenbeli Derbire is még csak a hagyományos módon, személyesen, készpénzzel, papíralapú belépő kapható, szintén kizárólag elővételben. Az idegenbeli meccs belépőit a hazai mérkőzés napján lehet megvásárolni a Pesterzsébet Jégcsarnok jegypénztárában.
A mérkőzésre a jégkorong mellett azért is érdemes kilátogatni, mert a találkozó kezdő korongbedobását az FTC birkózó büszkesége, Bácsi Péter végzi el, aki 2018 őszén Budapesten szerezte meg pályafutása második világbajnoki címét, megválasztották 2018 legjobb kötöttfogású birkózójának, most pedig ott van a jelöltek között a Playboy magazin Man of the Year szavazásán is. Szavazataikat kiválóságunkra ITT adhatják le!
A világbajnok kezdő korongbedobását megelőzően is ünnepi pillanatoknak lehetnek részesei a meccset a helyszínen megtekintő szurkolók: csapatunk ugyanis átveszi az Erste Liga elnökétől, Szőke Álmostól az alapszakasz győztesének járó Bíró László vándorkupát!
Jégkorong, Erste Liga, középszakasz
FTC-Telekom - UTE
2019. január 26., szombat 18.00, Pesterzsébet Jégcsarnok
Hazai jegyek: online elővétel ITT, valamint személyesen a helyszínen a Pesterzsébet Jégcsarnok jegypénztárában, a mérkőzés napján 16.00-tól, 1000 forintos egységáron
Vendégjegyek: kizárólag személyesen, elővételben, Újpesten!
A következő idényben is Nagy Kristóf és Bálizs Bence alkotja jégkorongcsapatunk kapuspárosát.
Mihalik András a következő szezonban is férfi jégkorongcsapatunk játékosa lesz.
Laskawy Ferenc és Schlekmann Márk szerint a Fradi készen áll a következő lépésre az ICEHL-ben.
Sűrű program vár a bajnokság előtt második ICEHL-es szezonjára készülő FTC-Telekom jégkorongozóira.
Csapatunk a házigazdával mérkőzik meg a 2026-os székesfehérvári jégkorongtorna zárónapján.
Tovább erősödik az FTC-Telekom ICEHL-kerete, Dobos Bendegúz Finnországból érkezik a csatársor megerősítésére.
Újabb finn légióssal erősödik ICEHL-es csapatunk, Rasmus Heljanko személyében ponterős jégkorongozó érkezik.
A sérülésből visszatérő Paavo Tyni marad a Fradiban, és már a rájátszást célozza a következő idényben.