2020. november 9.
Zárt kapus a keddi hoki bajnoki is
Óvatosságból már az FTC-Telekom hokicsapatának keddi, Titánok elleni bajnokiját is zárt kapuk előtt játsszák.

A koronavírus-fertőzés elleni védekezés érdekében újabb szigorításokról döntött a Magyar Kormány. A Ferencvárosi Torna Club a hatósági előírásokat – ahogyan eddig is, úgy ezentúl is - maximálisan betartja, hiszen az FTC-nek az emberi élet és az egészség az első.

A kormány döntése értelmében az FTC szakosztályainak összes mérkőzését és versenyét zárt kapuk mögött rendezik meg. A döntés visszavonásig érvényes.

A döntés már az FTC-Telekom jégkorongcsapatának kedd esti, Titánok elleni bajnokiját is érinti, ezt a mérkőzést is zárt kapuk előtt játsszák a Tüskecsarnokban.

Aki erre az összecsapásra már megvásárolta a belépőjét, az a jegyértékesítést végző Eventimnél kérheti a jegy árának visszatérítését az info@tex.hu címre küldött e-mailben!

Minden további információról és lépésünkről az előírások kiértékelését követően azonnal tájékoztatjuk szurkolóinkat, addig mindenki türelmét kérjük.

Cikkajánló

Nem jött össze a tökéletes hét

Advent második vasárnapján nem sikerült a győzelem férfi hokisainknak.

A Bolzano ellen zárjuk a hetet

Férfi hokisaink vasárnap kora délután fogadják az olaszokat az ICEHL-ben.

Micsoda este a Tüskecsarnokban!

Harmadjára is legyőzték férfi hokisaink a Pusertal csapatát.

Idén harmadjára: Pustertal Wölfe

Eddig az alapszakaszban kétszer is elkapták férfi hokisaink következő ellenfelünket.

Parádés győzelem a Salzburg ellen

A hazai meccsdömping nyitányaként férfi hokisaink 2-1-re verték az elmúlt négy szezon bajnokát a Tüskében.

Érkezik a Red Bull Salzburg

Egy hét alatt három hazai meccsel indul a december.

Egy pontot szereztek hokisaink

Döntetlen után hazai siker.

A sárkány otthonába utazunk

A remek szezont futó HK Olimpija Ljubljana ellen zárják a hetet férfi jégkorongozóink az ICEHL-ben.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin