2020. június 29.
FTC Jégkorong: próbajáték U18/U21-es játékosoknak!
Jégkorong szakosztályunk próbajátékot hirdet 2001-2004 között született játékosok részére.

Az FTC-Telekom jégkorong szakosztálya nyílt próbajátékot hirdet azon 2001-2004 között született játékosok részére, akik a jövőben a Ferencváros U18-as illetve U21-es csapatát szeretnék erősíteni, és idővel akár a felnőtt csapatba is bekerülnének!

A szakmai munka minőségéért az FTC utánpótlásának két új edzője, az U21-es csapatot irányító Gröschl Tamás és az U18-asok trénere, Szaller Márk felelnek, a kiválasztást is ők végzik Don MacAdam utánpótlás szakmai igazgató, valamint Fodor Szabolcs, az FTC magyar bajnok, ligagyőztes és Magyar Kupa-címvédő felnőtt csapatának vezetőedzője segítségével.

Célunk, hogy megfelelő, stabil utánpótlás bázist építsünk a már most is rendkívül sikeres Erste Liga-csapat részére.

Az FTC-Telekom U18-as és U21-es csapatai a soron következő, 2020/21-es idényben a magyar és az osztrák bajnokságban is megméretteti magát, ez nagyjából 40-50 alapszakasz mérkőzést, és az esetleges rájátszás meccseket jelenti.

A háromnapos próbajáték alatt fejlesztő edzések, illetve egymás elleni mérkőzések szerepelnek a programban. Napi két jeges és egy szárazedzés! A tábor előreláthatólag minden nap 7.30-tól 17.00-ig tart.

A jelentkezéseket 2020. augusztus 6-a 22.00-ig várjuk a probajatek2020@gmail.com és a szallermark@icloud.com címre. Kérdés esetén keressék edzőinket a fenti email címeken!

Harmadikként zártuk az Andersen Ligát

Második számú férfi jégkorongcsapatunk 5-4-re legyőzte a Szeged csapatát az Andersen Liga bronzmeccsén.

Vereség Jászberényben, a bronzéremért küzdhetünk

A jégkorong Andersen Liga elődöntőjének harmadik meccsén 7-3-ra kikapott OB II-es férfi jégkorongcsapatunk.

Vereség a második elődöntős meccsen

A Lehel HC 8-6-ra megnyerte az Andersen Liga-elődöntő második meccsét, jön a harmadik összecsapás.

Győzelemmel kezdtük az Andersen Liga-elődöntőt

Andersen Ligás férfi hokicsapatunk 3-2-es győzelmet aratott a Lehel HC elleni első elődöntős meccsen.

Mégis ott lehetünk az Andersen Liga elődöntőjében!

Játékos jogosulatlan szerepeltetése miatt elvették a DAB-ASP rájátszásbeli győzelmeit.

Jégkorong UP: Az U14-nek véget ért a bajnokság

Az U14 befejezte, míg az U18 elkezdte a helyosztó meccseket, közben az U16 behúzta legutóbbi mérkőzését.

Újabb vereség, búcsúztunk az Andersen Ligától

A DAB-ASP 7-1-re legyőzte a Ferencvárost az Andersen Liga negyeddöntőjének harmadik, döntő mérkőzésén.

Két helyosztót és egy osztályozót játszottak csapataink

U16-osainknál vegyes eredmények születtek, míg U18-as együttesünk magabiztosan nyerte az osztályozó meccseket.