2019. április 5.
Utánpótlás hírek
U16-osaink A csapata megnyerte helyosztó csoportját, a B csapat is befejezte a szezont.

Az FTC-Telekom Jégkorong szakosztály utánpótlásának mindkét U16-os csapata lejátszotta utolsó mérkőzéseit a 2018/19-es szezonban.

Az U16-os korosztály "A" csapata a korosztály 9-18. helyéért vívott körmérkőzéses helyosztóban volt érdekelt. A Fradi március 27-én a Zalaegerszeg otthonában szerzett értékes, 5-4-es győzelmet, négy nappal később hazai jégen 5-1-re lépte le a Debrecent, majd április 3-án, az idény utolsó bajnokiján nagyon fontos, 5-4-es győzelmet aratott Szegeden is. Az FTC-Telekom ezzel megnyerte a helyosztót, és a playoff résztvevői mögötti legjobb csapatként a korosztály 9. helyén végzett az idényben.

A "B" csapat utolsó mérkőzésén az FTC Sátras Jégpályán csapott össze a Lehellel, és 4-2-es vereséget szenvedett. A Fradi ezzel a középszakasz IV. csoportjának, vagyis a korosztály 19-27. helyéért vívott küzdelemben az 5. helyen végzett, ami azt jelenti, hogy összességében a 23. helyen zárta a bajnokságot.

U14-es csapatunk végső helyezése is eldőlt: a korosztály 5-8. helyéért vívott helyosztóból hátralévő két mérkőzésen az SZJA 2005 csapata mindkét meccsen legyőzte a Brassót, ezzel megelőzte a Fradit, így csapatunk hivatalosan a 6. helyen zárta a bajnokságot.

Mégis ott lehetünk az Andersen Liga elődöntőjében!

Játékos jogosulatlan szerepeltetése miatt elvették a DAB-ASP rájátszásbeli győzelmeit.

Újabb vereség, búcsúztunk az Andersen Ligától

A DAB-ASP 7-1-re legyőzte a Ferencvárost az Andersen Liga negyeddöntőjének harmadik, döntő mérkőzésén.

Két helyosztót és egy osztályozót játszottak csapataink

U16-osainknál vegyes eredmények születtek, míg U18-as együttesünk magabiztosan nyerte az osztályozó meccseket.

Vereség a visszavágón, jön a harmadik meccs

Andersen Ligás csapatunk 5-3-ra kikapott a DAB-ASP otthonában a negyeddöntő második mérkőzésén.

Nem a szezon legjobb hete volt

Öt mérkőzésből csupán egyet sikerült megnyernie az utánpótlás bajnokságokban szereplő csapatainknak.

Győzelem az Andersen Liga-negyeddöntő nyitányán

Andersen Ligás férfi jégkorongcsapatunk 7-4-re legyőzte a DAB-ASP csapatát a negyeddöntő első összecsapásán.

Három hazai meccset rendeztek az elmúlt héten

Andersen Ligás és U18-as csapatink még az alapszakaszban, az U16-osok már a helyosztó meccseken küzdenek.

Dupla meccsek az elmúlt héten

Összesen nyolc meccset játszottak utánpótlás hokicsapataink az elmúlt héten, vegyes eredmények születtek.