2019. február 25.
Utánpótlás hírek
U14-eseink megnyerték az első helyosztót, U16-osaink felemásan szerepeltek, U18-asaink kétszer is kikaptak.

Az FTC-Telekom Jégkorong Szakosztály utánpótlásának U14-es csapata az 5. helyen zárta a bajnoki középszakasz felsőházát, így kicsúszott a legjobb négy számára zajló rájátszásból, és az 5-8. helyért vívott helyosztó küzdelmekbe nyert besorolást a Dunaújvárosi Acélbikák, az SZJA 2005 és a Corona Brassó társaságában. A mieink szereplésüket február 23-án, szombaton Dunaújvárosban kezdték meg, ahol bár a hazaiak kétszer is vezettek, mindkétszer gyorsan egyenlítettünk, majd végig vezetve 8-3-as győzelmet arattunk, és rögtön a helyosztó tabella élére álltunk.

U16-osaink "A" csapata három mérkőzést is játszott a mögöttünk hagyott héten. A Fradi a középszakasz II. csoportjában előbb az Óbuda Hockey Academy vendégeként szenvedett 6-1-es vereséget, két nappal később viszont a Tüskesátorban 6-3-ra legyőzte a tabellán nagy rivális KMH-t, majd vasárnap az Ifjabb Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia vendégeként is győzni tudott 5-1-re. U16-os "A" csapatunk ezzel remek hajrával a negyedik helyen zárta a középszakasz II. csoportjának tabelláját.

A "B" csapat az alapszakasz eredményei alapján a középszakasz IV. csoportjában szerepel, ahol a DVTK Jegesmedvék vendégeként aratott 2-0-s győzelmet Miskolcon.

U18-as csapatunk az osztrák juniorbajnokságban, az EBJL-ben Derbit játszott, a mérkőzést 8-0-ra nyerte az UTE, továbbra sincs meg csapatunk első pontja a ligában. Pindák László együttese a magyar bajnokságban is jégre lépett, de sajnos itt sem járt nagyobb sikerrel, a középszakasz alsóházában a DAB visszavágott az egy hónappal korábbi budapesti vereségért, és Dunaújvárosban 4-0-ra győzött.

U12-es együttesünk az Ifjabb Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia csapatával mérkőzött meg.

Harmadikként zártuk az Andersen Ligát

Második számú férfi jégkorongcsapatunk 5-4-re legyőzte a Szeged csapatát az Andersen Liga bronzmeccsén.

Vereség Jászberényben, a bronzéremért küzdhetünk

A jégkorong Andersen Liga elődöntőjének harmadik meccsén 7-3-ra kikapott OB II-es férfi jégkorongcsapatunk.

Vereség a második elődöntős meccsen

A Lehel HC 8-6-ra megnyerte az Andersen Liga-elődöntő második meccsét, jön a harmadik összecsapás.

Győzelemmel kezdtük az Andersen Liga-elődöntőt

Andersen Ligás férfi hokicsapatunk 3-2-es győzelmet aratott a Lehel HC elleni első elődöntős meccsen.

Mégis ott lehetünk az Andersen Liga elődöntőjében!

Játékos jogosulatlan szerepeltetése miatt elvették a DAB-ASP rájátszásbeli győzelmeit.

Jégkorong UP: Az U14-nek véget ért a bajnokság

Az U14 befejezte, míg az U18 elkezdte a helyosztó meccseket, közben az U16 behúzta legutóbbi mérkőzését.

Újabb vereség, búcsúztunk az Andersen Ligától

A DAB-ASP 7-1-re legyőzte a Ferencvárost az Andersen Liga negyeddöntőjének harmadik, döntő mérkőzésén.

Két helyosztót és egy osztályozót játszottak csapataink

U16-osainknál vegyes eredmények születtek, míg U18-as együttesünk magabiztosan nyerte az osztályozó meccseket.