2019. március 4.
Utánpótlás hírek
U14-eseink fontos győzelmeket arattak, U16-osaink és U18-asaink is kiütötték ellenfeleiket.

Az FTC-Telekom Jégkorong Szakosztály utánpótlásának U14-es csapata múlt heti győzelme után folytatta szereplését az A bajnokság 5-8. helyéért zajló helyosztóban. A Fradi négy napon belül három meccset is lejátszott az FTC Sátras Jégpályán, és egyiken sem maradt pont nélkül. Előbb még bár vezetett, végül hosszabbításban 2-1-es vereséget szenvedett az SZJA 2005 ellen, ám másnap egy 7-0-s sikerrel vágott vissza. Végül szombaton ismét legyőzte a Dunaújvárost, ezúttal 9-2-re diadalmaskodott. Csapatunk ezzel nagy lépést tett a helyosztó megnyerése felé.

U16-osaink "A" csapata a középszakasz II. csoportjának 4. helyén végzett, és mivel az összesített korosztályos bajnoki címért zajló rájátszásba az I. csoport hat csapata mellé csak ketten csatlakozhattak, így az Óbuda Hockey Academy, a KMH, és az IOGJA B társaságában csatlakoztak a III. csoport hat csapatához, és a 9-18. helyért játszanak még egy kört. Ennek első mérkőzésén a Fradi 6-0-ra diadalmaskodott a MAC B ellen.

"B" csapatunk a középszakasz IV. csoportjában szerepelt, amely csoport a teljes korosztály összesített 19-27. helyéért áll harcban. A Fradi Kazincbarcikán vendégeskedett a héten, és komoly, 15-2-es győzelmet aratott.

U18-as csapatunk a bajnokság alsóházi középszakaszában az Óbuda Hockey Academy csapatát fogadta, és 10-1-es győzelmet aratott.

Az U12-esek a KMH-val találkoztak.

Harmadikként zártuk az Andersen Ligát

Második számú férfi jégkorongcsapatunk 5-4-re legyőzte a Szeged csapatát az Andersen Liga bronzmeccsén.

Vereség Jászberényben, a bronzéremért küzdhetünk

A jégkorong Andersen Liga elődöntőjének harmadik meccsén 7-3-ra kikapott OB II-es férfi jégkorongcsapatunk.

Vereség a második elődöntős meccsen

A Lehel HC 8-6-ra megnyerte az Andersen Liga-elődöntő második meccsét, jön a harmadik összecsapás.

Győzelemmel kezdtük az Andersen Liga-elődöntőt

Andersen Ligás férfi hokicsapatunk 3-2-es győzelmet aratott a Lehel HC elleni első elődöntős meccsen.

Mégis ott lehetünk az Andersen Liga elődöntőjében!

Játékos jogosulatlan szerepeltetése miatt elvették a DAB-ASP rájátszásbeli győzelmeit.

Jégkorong UP: Az U14-nek véget ért a bajnokság

Az U14 befejezte, míg az U18 elkezdte a helyosztó meccseket, közben az U16 behúzta legutóbbi mérkőzését.

Újabb vereség, búcsúztunk az Andersen Ligától

A DAB-ASP 7-1-re legyőzte a Ferencvárost az Andersen Liga negyeddöntőjének harmadik, döntő mérkőzésén.

Két helyosztót és egy osztályozót játszottak csapataink

U16-osainknál vegyes eredmények születtek, míg U18-as együttesünk magabiztosan nyerte az osztályozó meccseket.