2019. március 18.
Utánpótlás hírek
U16-os csapataink felemásan szerepeltek, U18-asaink szép győzelmet arattak idegenben.

Az FTC-Telekom Jégkorong Szakosztály utánpótlásának U16-os csapatai folytatták szereplésüket a bajnokság végső helyezéseiért. "A" csapatunk a korosztály 9-18. helyéért vívott körmérkőzéses rájátszásban előbb óriási, 8-0-s győzelmet aratott az UTE "B" elleni Derbin, majd az Óbuda Hockey Academy csapatát is le tudta győzni 7-4-re, ezzel négy győzelemmel és egy vereséggel áll. "B" csapatunk a középszakasz IV. csoportjában érdekelt, ami a korosztály 19-27. helyezéseiről dönt. Csapatunk az előző két nagyarányú győzelem után ezúttal a Justitia Szittyák csapatát verte 9-0-ra, majd beleszaladt egy 6-1-es és egy 3-0-s vereségbe a KASI illetve az SZJA 2004 ellen.

U18-as együttesünk a középszakasz alsóházában az Óbuda vendégeként tudott 9-4-re győzni.

U12-eseink a Győr otthonába látogattak, majd az FTC Sátras Jégpályán fogadták az Óbudát.

Harmadikként zártuk az Andersen Ligát

Második számú férfi jégkorongcsapatunk 5-4-re legyőzte a Szeged csapatát az Andersen Liga bronzmeccsén.

Vereség Jászberényben, a bronzéremért küzdhetünk

A jégkorong Andersen Liga elődöntőjének harmadik meccsén 7-3-ra kikapott OB II-es férfi jégkorongcsapatunk.

Vereség a második elődöntős meccsen

A Lehel HC 8-6-ra megnyerte az Andersen Liga-elődöntő második meccsét, jön a harmadik összecsapás.

Győzelemmel kezdtük az Andersen Liga-elődöntőt

Andersen Ligás férfi hokicsapatunk 3-2-es győzelmet aratott a Lehel HC elleni első elődöntős meccsen.

Mégis ott lehetünk az Andersen Liga elődöntőjében!

Játékos jogosulatlan szerepeltetése miatt elvették a DAB-ASP rájátszásbeli győzelmeit.

Jégkorong UP: Az U14-nek véget ért a bajnokság

Az U14 befejezte, míg az U18 elkezdte a helyosztó meccseket, közben az U16 behúzta legutóbbi mérkőzését.

Újabb vereség, búcsúztunk az Andersen Ligától

A DAB-ASP 7-1-re legyőzte a Ferencvárost az Andersen Liga negyeddöntőjének harmadik, döntő mérkőzésén.

Két helyosztót és egy osztályozót játszottak csapataink

U16-osainknál vegyes eredmények születtek, míg U18-as együttesünk magabiztosan nyerte az osztályozó meccseket.