2021. április 6.
Ezüstéremmel zárták a szezont női hokisaink
Női hokicsapatunk a második helyen végzett az U25A bajnokságban, a KMH nyerte a három sikerig tartó finálét.

Márciusra a négyből egyetlen ligában volt még versenyben a Ferencváros női jégkorongcsapata, az U25A bajnokságban viszont nagy kihívás várt a mieinkre, ugyanis a fináléban a KMH Budapest A csapatával vívott három győzelemig tartó párharcot együttesünk.

Az első mérkőzést március 23-án rendezték a magasabb alapszakasz-kiemelése miatt pályaelőnyt élvező KMH otthonában, a Tüskesátorban. Ellenfelünk ugyan már másfél perc után vezetést szerzett, gól nélküli középső harmad után a 46. percben Péter Csilla révén sikerült egyenlíteni, és kiharcolni a hosszabbítást. A ráadásban sajnos a piros-feketék szerezték meg a győztes gólt, így behúzták a döntő első mérkőzését.

Javításra két nappal később az FTC Sátras Jégpályán adódott lehetőség, ám ezúttal sem kezdtük jól a mérkőzést. A 13. percben vezetést szerzett a KMH, a meccs forgatókönyve pedig kísértetiesen hasonlított az első találkozóéra. A második harmadban nem esett gól, majd a 45. percben egyenlítettünk, ezúttal emberelőnyből, Kornyilov Anna révén. Most viszont nem ment el hosszabbításig a meccs, az 56. percben ellenfelünk ugyanis megszerezte a győztes gólt és 2-1-re még a rendes játékidőben megnyerte a meccset.

Március 27-én a Tüskesátorban abban a tudatban lépett jégre a KMH, hogy egy győzelemmel megszerzi a bajnoki címet. Ellenfelünk ennek megfelelően játszott, már hat perc után vezetett, a második harmad végére pedig 3-0 állt az eredményjelzőn. Innen már csoda kellett volna, ez nem jött össze, a szépítés Gottlibet Zóra révén a 44. percben igen, de így is a KMH nyerte meg 3-1-re a találkozót, és így 3-0-s összesítéssel az U25A bajnokságot is, a Ferencváros ezüstéremmel vigasztalódhatott a szezon utolsó mérkőzése után.

Vereség az U25 B döntő harmadik meccsén

Női hokisaink U25 B csapata 4-1-re kikapott a Rampage-től a döntő harmadik meccsén, így ezüstéremmel zártunk.

Győzelem a döntő második meccsén

Női hokisaink 2-1-re megnyerték a Rampage elleni U25 B döntő második találkozóját, jöhet a harmadik meccs.

Vereség a döntő első meccsén

Női jégkorongozóink U25 B csapata 4-3-ra kikapott hazai pályán a Rampage együttesétől.

Megvan a második győzelem, irány a döntő

Női U25 B jégkorongcsapatunk idegenben 6-3-ra nyert a Debreceni Hoki Klub ellen, ezzel bejutott a döntőbe.

Vereség az elődöntő visszavágóján

A női U25B bajnokságban szereplő csapatunk hosszabbításban kikapott a DHK-tól, jön a harmadik meccs.

Megvan az elődöntő első meccse

Női U25 B hokicsapatunk 4-1-re behúzta a DHK elleni első elődöntős meccsét.

Döntetlen a visszavágón, kiestünk a DEBL-ből

Női hokisaink 1-1-et játszottak a Rampage Veszprém csapatával az osztrák bázisú liga negyeddöntőjében.

Negyedik helyen zártuk a női OB I-et

Női hokisaink a visszavágón is kikaptak a BJA csapatától a két nyert meccsig tartó párharcban.