2024. február 5.
Győzelem a magyar, vereség az osztrák bajnokságban
Női jégkorongozóink két meccset játszottak a mögöttünk hagyott héten.

Női jégkorongcsapatunk február első hetében a magyar U25A bajnokságban, valamint az osztrák bázisú DEBL-ben lépett jégre.

Az FTC-Telekom február első napján utolsó alapszakasz-mérkőzésén lépett jégre az U25A bajnokságban. A mieink számára már nem volt sok tétje a találkozónak, hiszen az biztos volt, hogy a Fradi már nem végezhet az alapszakasz végén az első négy hely egyikén. Ennek ellenére becsülettel küzdöttünk a Rampage ellen, és bár az exferencvárosi Maricsek Sára már a 4. percben vezetést szerzett az ellenfélnek, Gottlibet Zóra és Timkó Blanka góljaival sikerült fordítani, és 2-1-re nyerni. A Ferencváros ezzel az 5. helyen zárta az alapszakaszt, így az 5-6. helyért vív majd párharcot a gyergyói ACS Fox Hockey együttesével.

A lányok a DEBL-ben is fontos meccset játszottak az alapszakasz végeredménye szempontjából a héten hazai jégen, a Maribor együttese ellen. Bár két harmadon keresztül jól tartottuk magunkat, a harmadik harmad sajnos simán a vendégeké lett, akik így magabiztos, 8-3-as győzelemmel távoztak az FTC Sátras Jégpályáról.

„Sok fiatal játékos megmutathatta magát”

Női jégkorongozóink vezetőedzője, Holzer Bernadett röviden értékelt a 2023/24-es szezont követően.

Vereség az U25 B döntő harmadik meccsén

Női hokisaink U25 B csapata 4-1-re kikapott a Rampage-től a döntő harmadik meccsén, így ezüstéremmel zártunk.

Győzelem a döntő második meccsén

Női hokisaink 2-1-re megnyerték a Rampage elleni U25 B döntő második találkozóját, jöhet a harmadik meccs.

Vereség a döntő első meccsén

Női jégkorongozóink U25 B csapata 4-3-ra kikapott hazai pályán a Rampage együttesétől.

Megvan a második győzelem, irány a döntő

Női U25 B jégkorongcsapatunk idegenben 6-3-ra nyert a Debreceni Hoki Klub ellen, ezzel bejutott a döntőbe.

Vereség az elődöntő visszavágóján

A női U25B bajnokságban szereplő csapatunk hosszabbításban kikapott a DHK-tól, jön a harmadik meccs.

Megvan az elődöntő első meccse

Női U25 B hokicsapatunk 4-1-re behúzta a DHK elleni első elődöntős meccsét.

Döntetlen a visszavágón, kiestünk a DEBL-ből

Női hokisaink 1-1-et játszottak a Rampage Veszprém csapatával az osztrák bázisú liga negyeddöntőjében.