2019. február 11.
Kiütöttük a DVTK Jegesmedvéket, irány az elődöntő!
Női hokisaink kettős győzelemmel könnyedén jutottak be a legjobb négy közé az OB II/U25-ös bajnokságban.

Folytatódott a hibátlan Fradi-menetelés a női jégkorong OB II/U25-ös bajnokságban! Amint arról korábban ITT beszámoltunk, Dörök Rudolf együttese hibátlan mérleggel végzett az alapszakasz tabellájának élén, így a sereghajtó DVTK Jegesmedvékkel találkozott a folytatásban, vagyis az egyik fél második győzelméig tartó negyeddöntőben.

Az FTC-Telekom hazai jégen, az FTC Sátras Jégpályán kezdte a párharcot, amelynek abszolút esélyese volt, az alapszakasz során a zöld-fehérek Miskolcon 12-0-ra, majd Budapesten 13-0-ra győzték le a piros-fehéreket. Ezúttal is hamar érvényesült a papírforma, mindössze hat perc játék után már 2-0-ra vezetett a Fradi, az első harmadot ötgólos előnnyel zárta, a vége pedig 15-0-s kiütés lett. A ferencvárosi lányok igazságosan megosztoztak a gólokon, az első játékrész öt találatát öt különböző játékos szerezte, végül Papacsek Réka triplázni tudott, Lampert Fanni, Balázs Noémi és Kotsis Liza 2-2 gólig jutott, míg Józsa Orsolya, Hidasi Szabina, Hidasi Dorina, Milibák Gréta, Szederkényi Lilla és Losonci Zsófia is betalált.

A miskolci visszavágóra így nem sok nyitott kérdés maradt, ám a fradista lányok ezt a mérkőzést sem bízták a véletlenre. Ezúttal is villámrajtot vettek a mieink, a 2. percre már kettővel vezettek, egy harmad után négy volt a különbség, a vége pedig 10-0 lett a Ferencváros javára. Balázs Noémi, Hidasi Szabina és Marsl Alexandra is triplázni tudott, míg Losonci Zsófia iratkozott még fel a gólszerzők közé.

Az FTC-Telekom ezzel 25-0-s összesítéssel, két magabiztos győzelemmel rendezte le a párharcot, és a legjobb négy között a Fejér megyei rangadón az Ifjabb Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia csapatát szintén kettős győzelemmel búcsúztató dunaújvárosi Angels NJSE csapatával találkozik majd. A másik ágon KMH-MAC Marilyn párharcot rendeznek. Az elődöntő szintén az egyik fél második győzelméig tart.

Női jégkorong, OB II/U25 bajnokság, negyeddöntő
FTC-Telekom - DVTK Jegesmedvék 15-0
DVTK Jegesmedvék - FTC-Telekom 0-10

Vereség az U25 B döntő harmadik meccsén

Női hokisaink U25 B csapata 4-1-re kikapott a Rampage-től a döntő harmadik meccsén, így ezüstéremmel zártunk.

Győzelem a döntő második meccsén

Női hokisaink 2-1-re megnyerték a Rampage elleni U25 B döntő második találkozóját, jöhet a harmadik meccs.

Vereség a döntő első meccsén

Női jégkorongozóink U25 B csapata 4-3-ra kikapott hazai pályán a Rampage együttesétől.

Megvan a második győzelem, irány a döntő

Női U25 B jégkorongcsapatunk idegenben 6-3-ra nyert a Debreceni Hoki Klub ellen, ezzel bejutott a döntőbe.

Vereség az elődöntő visszavágóján

A női U25B bajnokságban szereplő csapatunk hosszabbításban kikapott a DHK-tól, jön a harmadik meccs.

Megvan az elődöntő első meccse

Női U25 B hokicsapatunk 4-1-re behúzta a DHK elleni első elődöntős meccsét.

Döntetlen a visszavágón, kiestünk a DEBL-ből

Női hokisaink 1-1-et játszottak a Rampage Veszprém csapatával az osztrák bázisú liga negyeddöntőjében.

Negyedik helyen zártuk a női OB I-et

Női hokisaink a visszavágón is kikaptak a BJA csapatától a két nyert meccsig tartó párharcban.