2019. szeptember 26.
OB I: tisztes helytállás a megerősödött MAC ellen
Fiatal női jégkorongosaink tizenhárom gólon tartották a válogatottakkal erősödött MAC Marilynt.

Amint arról ITT beszámoltunk, az FTC-Telekom rendkívül fiatal női jégkorongcsapata megkezdte szereplését a háromcsapatos OB I-ben. A bombaerős, a magyar válogatott gerincét adó KMH, és az önálló EWHL-indulásra felkészülve a nyáron szintén válogatott játékosokkal, többek között a Fradiból távozó Pintér Hannával és Kiss Andreával erősítő MAC Marilyn mellett Dörök Rudolf ifjú csapatának ezúttal is a tanulás az elsődleges célja ebben a mezőnyben, pontszerzésről nem álmodhatnak a ferencvárosi játékosok az OB I-ben. A tavalyi idényhez hasonlóan eredményességben ezúttal is az osztrák bázisú DEBL (amelynek a tavalyi máig emlékezetes, győztes finálé után címvédőként vág neki a Fradi), valamint az OB II/U25 bajnokság az első számú célterület az FTC-Telekom számára.

Ilyen előzményekkel szép teljesítménynek mondható, hogy a Ferencváros több mint négy percen át megőrizte kapuját a góltól a Kisstadionban, ekkor törte meg a jeget a szintén nyári MAC-igazolás, magyar válogatott Gasparics Fanni. A szünetig még négyszer találtak be a házigazda kék-fehérek, majd a második félidőben jött még öt találat, a harmadik játékrészben pedig újabb három, így a vége 13-0 lett a MAC Marilyn javára. Ez mindenképpen megsüvegelendő, tisztes helytállás a mindössze két sorral, 12 játékossal meccselő Ferencvárostól.

Női jégkorong, OB I
MAC Marilyn - FTC-Telekom 13-0 (5-0, 5-0, 3-0)

Győzelem a döntő második meccsén

Női hokisaink 2-1-re megnyerték a Rampage elleni U25 B döntő második találkozóját, jöhet a harmadik meccs.

Vereség a döntő első meccsén

Női jégkorongozóink U25 B csapata 4-3-ra kikapott hazai pályán a Rampage együttesétől.

Megvan a második győzelem, irány a döntő

Női U25 B jégkorongcsapatunk idegenben 6-3-ra nyert a Debreceni Hoki Klub ellen, ezzel bejutott a döntőbe.

Vereség az elődöntő visszavágóján

A női U25B bajnokságban szereplő csapatunk hosszabbításban kikapott a DHK-tól, jön a harmadik meccs.

Megvan az elődöntő első meccse

Női U25 B hokicsapatunk 4-1-re behúzta a DHK elleni első elődöntős meccsét.

Döntetlen a visszavágón, kiestünk a DEBL-ből

Női hokisaink 1-1-et játszottak a Rampage Veszprém csapatával az osztrák bázisú liga negyeddöntőjében.

Negyedik helyen zártuk a női OB I-et

Női hokisaink a visszavágón is kikaptak a BJA csapatától a két nyert meccsig tartó párharcban.

Vereség a DEBL-negyeddöntő első meccsén

Női jégkorongozóink a DEBL negyeddöntőjében a veszprémi Rampage Women csapatával küzdenek a továbbjutásért.