2020. január 29.
OB I: újabb gól, tisztes helytállás az utolsó bajnokin
Női jégkorongozóink idei utolsó OB I-es mérkőzésükön 15-1-es vereséget szenvedtek a MAC Marilyn ellen.

Női jégkorongcsapatunk a háromcsapatos OB I hetedik mérkőzésén a MAC Marilynt fogadta az FTC Sátras Jégpályán.

Dörök Rudolf fiatal együttese számára a két, az EWHL-ben a Final Fourig jutó, válogatottak sorával felálló ellenfél ellen az egész bajnokság során minden mérkőzés a tanulásról, fejlődésről, és nem az eredményekről szólt, ezúttal sem volt ez másképp.

A MAC már az első harmadban hatgólos előnyre tett szert, ám a második harmad elején Pavuk Petra révén szépítettünk, ezzel meglőttük második gólunkat az OB I idei kiírásában. A vége 15-1 lett a MAC Marilyn javára.

Papíron volt még hátra egy korábbról elmaradt mérkőzése a Ferencvárosnak, szintén a MAC ellen, idegenben, ám azt a találkozót nem fogják lejátszani a felek. Mivel a mieink kérésére halasztották el a találkozót, ezért a versenyiroda határozata alapján 5-0-s MAC-siker született, így a Fradi számára a DEBL után véget ért az OB I-es bajnokság is. Csapatunk a meccs után át is vette a harmadik helyért járó bronzérmeket.

NŐI OB I, ALAPSZAKASZ
FTC-Telekom - MAC Marilyn 1-15 (0-6, 1-5, 0-4)

Vereség az U25 B döntő harmadik meccsén

Női hokisaink U25 B csapata 4-1-re kikapott a Rampage-től a döntő harmadik meccsén, így ezüstéremmel zártunk.

Győzelem a döntő második meccsén

Női hokisaink 2-1-re megnyerték a Rampage elleni U25 B döntő második találkozóját, jöhet a harmadik meccs.

Vereség a döntő első meccsén

Női jégkorongozóink U25 B csapata 4-3-ra kikapott hazai pályán a Rampage együttesétől.

Megvan a második győzelem, irány a döntő

Női U25 B jégkorongcsapatunk idegenben 6-3-ra nyert a Debreceni Hoki Klub ellen, ezzel bejutott a döntőbe.

Vereség az elődöntő visszavágóján

A női U25B bajnokságban szereplő csapatunk hosszabbításban kikapott a DHK-tól, jön a harmadik meccs.

Megvan az elődöntő első meccse

Női U25 B hokicsapatunk 4-1-re behúzta a DHK elleni első elődöntős meccsét.

Döntetlen a visszavágón, kiestünk a DEBL-ből

Női hokisaink 1-1-et játszottak a Rampage Veszprém csapatával az osztrák bázisú liga negyeddöntőjében.

Negyedik helyen zártuk a női OB I-et

Női hokisaink a visszavágón is kikaptak a BJA csapatától a két nyert meccsig tartó párharcban.