2020. január 13.
OB II/U25: győzelem az év végén, vereség az év elején
Címvédő női hokisaink a MAC Marilyn B csapatát négy lőtt góllal verték, az A csapattól négyet kapva kikaptak.

Az OB II/U25-ös bajnokságban címvédő női jégkorongcsapatunk a tabella élén zárta az alapszakaszt, így bizakodva várhatta a felsőházi küzdelmeket a középszakaszban.

Dörök Rudolf együttese utolsó 2019-es tétmérkőzését a MAC Marilyn B csapata ellen játszotta december 22-én a Kisstadionban. Az első harmad kiegyenlített játékot hozott, a második játékrészben viszont a Fradinak sikerült megtörnie a jeget, Kornyilov Anna és Kárpáti Karina révén kétszer is betaláltunk. A záró játékrész 9. percében szépítettek ugyan a hazaiak, ám a Ferencváros erre Szederkényi Lilla és Holzer Bernadett góljaival válaszolt, és 4-1-re megnyerte első meccsét a középszakaszban.

Január 12-én, vasárnap szintén a Kisstadionban már egy sokkal nehezebb feladat, a MAC Marilyn A csapata következett. Ugyan ismerjük a legyőzésük receptjét, hiszen az alapszakaszban ez össze is jött, ezúttal nem termett babér a Fradi javára: a meccs bár két harmadon át rangadóhoz méltóan szoros játékot hozott, gól nem esett, a záró játékrészben pedig a hazaiaknak sikerült feltörniük minket, ezzel pedig kiszakadt a gólzsák, és végül nagy különbségű, 4-0-s vereséget szenvedtünk. A Ferencváros ezzel a 3. helyen áll a középszakasz felsőházának tabelláján.

Női jégkorong, OB II/U25 bajnokság, középszakasz, felsőház
MAC Marilyn B - FTC-Telekom 1-4 (0-0, 0-2, 1-2)
MAC Marilyn A - FTC-Telekom 4-0 (0-0, 0-0, 4-0)

OB II/U25: fordítás és győzelem

Női jégkorongcsapatunk 2-1-re legyőzte MAC Marilyn B csapatát a középszakasz felsőházában.

U25: vereség a rangadón

Címvédő női jégkorongcsapatunk 3-0 vereséget szenvedett az U25-ös bajnokság felsőházi rangadóján.

OB I: újabb gól, tisztes helytállás az utolsó bajnokin

Női jégkorongozóink idei utolsó OB I-es mérkőzésükön 15-1-es vereséget szenvedtek a MAC Marilyn ellen.

U25: nagy győzelem idegenben, élen a tabellán

Női jégkorongozóink fontos sikert értek el a középszakaszban a rivális KMH otthonában.

OB II/U25: Négygólos győzelem

Női jégkorongcsapatunk 4-0-ra verte meg az ifjabb Ocskay Gábor JA csapatát a középszakasz felsőházában.

DEBL: magabiztos győzelemmel búcsúztunk

Címvédő női jégkorongcsapatunk az alapszakasz utolsó meccsén 6-1-re legyőzte ellenfelét.

OB I: kikaptunk a KMH-tól

Női jégkorongcsapatunk nem talált ellenfele kapujába a szerdai mérkőzésen.

12-13 évesen az FTC felnőtt csapatában

Az FTC-Telekom csapatában egészen fiatal, általános iskolás lányok is szerepelnek.