2019. április 12.
Sima sikerrel az elit kapujában
A két fradistával felálló magyar női jégkorong-válogatott 9-0-ra legyőzte Olaszországot.

A budapesti női divízió 1/A világbajnokság negyedik fordulójában Magyarország válogatottja 9-0-ra legyőzte Olaszországot.

A magyar csapat fölénye az egész mérkőzésen nyilvánváló volt, már két harmad után 7-0-ra vezetett a két fradistával, Pintér Hannával és Kiss Andreával felálló nemzeti csapat.

Az utolsó percekben újabb két találat következett, így 9-0 lett a mérkőzés végeredménye.

Sima győzelmével a magyar válogatott vezeti a divíziót négy forduló után, és nagyon közel áll ahhoz, hogy története során először feljusson a tízcsapatos elitbe.

(fotó: MTI)

Vereség az U25 B döntő harmadik meccsén

Női hokisaink U25 B csapata 4-1-re kikapott a Rampage-től a döntő harmadik meccsén, így ezüstéremmel zártunk.

Győzelem a döntő második meccsén

Női hokisaink 2-1-re megnyerték a Rampage elleni U25 B döntő második találkozóját, jöhet a harmadik meccs.

Vereség a döntő első meccsén

Női jégkorongozóink U25 B csapata 4-3-ra kikapott hazai pályán a Rampage együttesétől.

Megvan a második győzelem, irány a döntő

Női U25 B jégkorongcsapatunk idegenben 6-3-ra nyert a Debreceni Hoki Klub ellen, ezzel bejutott a döntőbe.

Vereség az elődöntő visszavágóján

A női U25B bajnokságban szereplő csapatunk hosszabbításban kikapott a DHK-tól, jön a harmadik meccs.

Megvan az elődöntő első meccse

Női U25 B hokicsapatunk 4-1-re behúzta a DHK elleni első elődöntős meccsét.

Döntetlen a visszavágón, kiestünk a DEBL-ből

Női hokisaink 1-1-et játszottak a Rampage Veszprém csapatával az osztrák bázisú liga negyeddöntőjében.

Negyedik helyen zártuk a női OB I-et

Női hokisaink a visszavágón is kikaptak a BJA csapatától a két nyert meccsig tartó párharcban.