archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. augusztus 6.
12 érem
Az FTC-Rekontir kajak-kenu szakosztálya 12 éremmel zárta a serdülő, ifjúsági és U23-as Magyar Bajnokságot.

A hétvégén Szolnokon rendezték meg a serdülő, ifjúsági és U23-as kajakosok és kenusok országos bajnokságát, amelyen az FTC-Rekontir nagyszámú csapattal indult. A legidősebbeknél Petró Erik (a képen jobbról a harmadik) Varga Ádámmal párban megnyerte a K2 1000 métert, míg a Gulyás Eszter, Fekete Zsófia, Pichler Anna, Torda Csenge összeállítású ifjúsági kajaknégyesünk 4000 méteren diadalmaskodott.

Rajtuk kívül szakosztályunk még hat ezüstöt és négy bronzot szerzett, így összesen 12 éremmel zárta a korosztályos magyar bajnokságot.

KAJAK-KENU
EREDMÉNYEK
Serdülő, Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság, Szolnok
FÉRFI
Serdülő, U16, K1, 200 m:
2. Keresztes Kristóf Domonkos
Serdülő, U16, K1, 1000 m: 2. Keresztes Kristóf Domonkos
Serdülő, U15-U16, K1, 2000 m: 9. Pakusza-Nagy Márk, 10. Pozsonyi Bence
Serdülő, U15-U16, C1, 2000 m: 5. Szakács András, 6. Tóth Ferenc Adrián
Serdülő, U15-U16, C4, 1000 m: 7. FTC (Szakács András, Kun Norbert Előd, Horváth Bálint Benjámin, Sztipánkovich Tódor Bálint)
Ifjúsági, U17-U18, K1, 200 m: 8. Gergő Bálint
Ifjúsági, U17-U18, K2, 200 m: 2. Keresztes Kristóf Domonkos (FTC), Vajda Bence Ferenc, 4. FTC (Lászlófalvi Dominik, Polgár Bertalan)
Ifjúsági, U17-U18, K2, 500 m: 9. FTC (Lászlófalvi Dominik, Polgár Bertalan
Ifjúsági, U17-U18, K2, 4000 m: 4. FTC (Gergő Bálint, Keresztes Kristóf Domonkos)
Ifjúsági, U17-U18, K4, 500 m: 7. FTC (Lászlófalvi Dominik, Polgár Bertalan, Balla Levente Benedek, Szuromi Márton)
Ifjúsági, U17-U18, K4, 4000 m: 6. FTC (Kozák Botond Zoltán, Ketler Martin Miklós, Szuromi Márton, Balla Levente Benedek)
Ifjúsági, U17-U18, K1, 3x200 m: 2. FTC (Kozák Botond Zoltán, Balla Levente Benedek, Szuromi Márton)
Ifjúsági, U17-U18, K1, 3x200 m: 5. FTC (Pozsonyi Bence, Polgár Bertalan, Lászlófalvi Dominik)
U23, K1, 500 m: 3. Petró Erik
U23, K1, 4000 m: 2. Petró Erik
U23, K2, 200 m: 7. FTC (Gergő Bálint, Kirkov Valentin)
U23, K2, 500 m: 4. FTC (Gergő Bálint, Kirkov Valentin)
U23, K2, 1000 m: 1. Petró Erik (FTC), Varga Ádám

NŐI
Serdülő, U15-U16, C1, 2000 m:
3. Pál Fruzsina Nóra
Ifjúsági, U17-U18, K1, 200 m: 7. Kákai Réka
Ifjúsági, U17-U18, K1, 1000 m: 5. Fekete Dorina
Ifjúsági, U17-U18, K2, 1000 m: 3. Pető Adél, Fekete Dorina (FTC), 8. FTC (Fekete Csenge, Kákai Réka)
Ifjúsági, U17-U18, K4, 500 m: 3. FTC (Fekete Csenge, Pichler Anna, Gulyás Eszter, Torda Csenge)
Ifjúsági, U17-U18, K1, 4000 m: 2. Fekete Dorina, 10. Fekete Csenge
Ifjúsági, U17-U18, K4, 4000 m: 1. FTC (Gulyás Eszter, Fekete Zsófia, Pichler Anna, Torda Csenge)
Ifjúsági, U17-U18, K1, 3x200 m: 6. FTC (Torda Csenge, Fekete Csenge, Gulyás Eszter), 7. FTC (Pichler Anna, Vasvári Virág, Pál Fruzsina Nóra)


Cikkajánló

Két szépen csillogó ezüst a szolnoki válogatóról

Paumann Dániel két második helyet szerzett az idei második szolnoki válogatóversenyen.

Túlszárnyaltuk az előző évet a Budapest Bajnokságon

Az FTC kajakosai összesen hat érmet szereztek a 2019-es Budapest Bajnokságon.

Ezüstérem a válogatóról

Pauman Dániel a második helyen végzett K1 5000 méteren a szolnoki válogatóversenyen.

Két dobogó a maraton OB-ról

Kajakosaink egy bronzéremmel tértek haza Győrből, a Maraton Magyar Bajnokságról.

Két döntő az új kajak párosunktól

Az FTC-Rekontir kajak-kenu szakosztálya három döntős helyezéssel zárta a szolnoki rangsoroló versenyt.

Két arany és egy bronz Mantovából

Kajakozóink három értékes éremmel tértek haza egy rangos olaszországi versenyről.

Megkezdődött a szezon

Kajak-kenu szakosztályunk versenyzői a hétvégén az A-HÍD Építő Kupán versenyeztek.

Kajak-kenu az Arénában

A hétvégi labdarúgó bajnoki mérkőzést megelőzően a kajak-kenu szakosztály települ ki a családi szektorba.

close
Facebook Youtube Instagram Linkedin
close
Fradi most
Fradi most