2020. július 29.
80 éves az FTC olimpiai ezüstérmese, Sarlós György
Az 1968-as mexikóvárosi Ezüstnégyes tagja 80. születésnapját ünnepli, és a Fradi TV-nek mesélt – VIDEÓ!

2020. július 29-e jeles nap a magyar sport és az FTC életében: 80. születésnapját ünnepli klubunk korábbi kiváló sportolója, Sarlós György, aki az 1968-as mexikóvárosi olimpián a később Ezüstnégyes néven emlegetett egység egyetlen fradista tagjaként ötkarikás ezüstérmet szerzett.

Ez a magyar evezőssport máig legjobb eredménye. Gyuri bácsi 80 évesen is kiváló egészségnek örvend, és nagy örömmel idézte fel több mint hatvan évvel ezelőtt kezdődött, sikerekkel tarkított pályafutását.

Újpesten lett Budapest bajnoka a Fradi tehetsége

Kajakosaink egy-egy aranyat és ezüstöt, illetve három bronzérmet nyertek a Budapest Bajnokságon.

Fiatal kajakosaink berobbannának a felnőttek közé

Klubunk tehetséges fiatal kajakosai gőzerővel készülnek a csonka szezonra és az országos bajnokságra – INTERJÚ

Két fradista is Európa-bajnok lett!

A kaposvári Quadratlon Eb-n a női és férfi U23-as korosztályban is FTC-elsőség született.

Új utánpótlásedző kajakosainknál

A Honvédtól érkezett Kassai Álmos magával hozta versenyzőit is a Ferencvárosi Torna Clubhoz.

Bronzérem az olimpiai reménységek versenyéről

Tehetséges kajakosunk, Keresztes Kristóf egyesben, 200 méteren állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Öt érem és két válogatott meghívó

Kajakosaink egy arannyal és négy bronzzal zárták a Serdülő, Ifjúsági és U23-as Magyar Bajnokságot.

EYOF-győztesünk magyar bajnok lett

Kajakosunk, Keresztes Kristóf párosban arany-, egyéniben bronzérmes lett a korosztályos országos bajnokságon.

Két érem a Gyermek és Kölyök Magyar Bajnokságról

Fiatal kajakosaink egy-egy váltó és egyéni számban szereztek érmet a Gyermek és Kölyök Magyar Bajnokságon.