archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. november 16.
Az eddigi legsikeresebb év
Az FTC-Rekontir kajak-kenu szakosztálya a 13. helyen végzett az összesített bajnoki pontversenyben.

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség minden szezon végén kihirdeti az összesített bajnoki pontverseny végeredményét. Az idén pontot szerző egyesületek közül az FTC-Rekontir 407.25 ponttal zárt, amellyel a 13. helyen zárt, ez pedig a 2011-es újjáalakulás óta a szakosztály legjobb eredménye!

„Kiemelném az ifjúsági korosztályt, ahol összesítésben a hatodik helyen végeztünk. Női kajakosaink az első helyen zártak 63,5 ponttal és többek között olyan klubokat előztek meg, mint az MTK, az UTE vagy a Győr, míg a fiúk hetedikek lettek. Újjáalakulásunk óta sosem nyertük meg a pontversenyt egyetlen korosztályban sem! A gyermek és kölyök korosztályaink is nagyon szépen teljesítettek kajakban és kenuban egyaránt. Sokat köszönhetünk két edzőnknek, Glózer Gergelynek és Galambos Dánielnek. Nem szabad kihagynunk a masters versenyzőinket sem, akik idén is kitettek magukért és az összesített listán a 70 egyesületből a hatodik helyen zártak. A 13. helyünk önmagáért beszél, ez volt az eddigi legjobb eredménye a szakosztálynak!” – értékelte a szezont Szellák Dávid szakosztályvezető.

Klasszisunk szülés után visszatérve Párizsra koncentrál

Kajakozónk, Medveczky Erika csodálatos kisfiáról és olimpiai álmairól mesélt – VIDEÓ

„Nem titkolt szándékom, hogy ott legyek az olimpián!”

Ismerje meg közelebbről a Fradi többszörös világbajnok új igazolását, a kenus Adolf Balázst – VIDEÓ!

Újabb világbajnok a Fradiban!

A kenus Adolf Balázs büszke rá, hogy csatlakozhatott a Ferencvárosi Torna Clubhoz.

Ott jelent meg Budapesten az FTC-felirat, ahol még soha

Fiatal kajakozóink a kemény munka mellett azért a pihenésre és a csapatépítésre is időt szakítanak – VIDEÓ

Balla nem jutott döntőbe 200 méteren az Előolimpián

Háromszoros Európa-bajnokunk kilenc századmásodperccel maradt le a fináléról a párizsi tesztversenyen.

Kajak-kenu vb: Balla ötödik 500 méteren

Háromszoros Európa-bajnokunknak nem volt esélye az éremszerzésre a döntő futamban.

Balla Virág világbajnoki döntős 500 méteren!

Az FTC kenusa futamgyőztesként jutott be a vasárnapi döntőbe.

Balla megnyerte a B döntőt a vb-n 200 méteren

Háromszoros Európa-bajnokunk egy hellyel csúszott le a fináléról, nincs meg a párizsi kvóta.