2022. május 2.
Kajakozóink 22 érme anyák napjára
Az FTC kajakozói hat aranyat és nyolc-nyolc ezüst-, illetve bronzérmet nyertek a korosztályos versenyen.

Május 1-jén, vasárnap Csepelen rendezték meg a Vass István Emlékversenyt, amelyen az FTC kajak-kenu szakosztálya népes csapattal indult. Felnőtt és utánpótlás korosztályban is szerepeltek kajakozóink, akik összesen 22 érmet, köztük hat aranyat, illetve nyolc-nyolc ezüstöt és bronzot nyertek.

A 2000 méteres versenyszámokban Mógor Kiara a felnőttek K1-es futamában győzött, rajta kívül még Kun Zsombor (serdülő, K1), Hertling Dávid (MK1), Mayer Márk és Dientsmann Konor (MK2), Prónai Bertalan, Hertling Dávid, Kardos Edina, Nagy Máté (MK4) és Cseh Panna (ifjúsági K1) állhatott fel a dobogó legfelső fokára. A teljes eredménysort IDE kattintva böngészheti.

Nyolc érem Dunavarsányból

Kajak-kenu szakosztályunk utánpótláskorú versenyzői remek eredményekkel tértek haza hétvégi versenyükről.

Megműtötték az FTC olimpiai bajnokát

Kozák Danuta bizakodó hangvételű posztot tett közzé.

VIDEÓ: így készült olimpiai bajnokunk szobra!

A Kozák Danutát megörökítő műalkotás elkészülte hosszú, több állomásból álló munkafolyamat eredménye – VIDEÓ!

„Párizsig mindenképpen folytatom!”

Az FTC olimpiai bajnok kajakozója céljairól is beszélt a szoboravató után – VIDEÓ!

Thaiföldön készül olimpiai ötödik kenusunk

Balla Virág január közepe óta a festői szépségű távol-keleti országban edz.

Újabb nagy igazolás! Nyolcszoros világbajnok a Fradiban

Az FTC-ben folytatja pályafutását a nyolc vb- és hat Eb-aranyat nyerő kajakozó, Medveczky Erika – VIDEÓ!

Háromszoros Európa-bajnok klasszissal erősített az FTC!

A Fradinál folytatja pályafutását a világbajnoki ezüstérmes és olimpikon kenus, Balla Virág – VIDEÓ!

Év Sportolója Gála: Kozák Danuta is a jelöltek között

Olimpiai bajnokunk mellett BL-ezüstérmes férfi pólósainkra és Sike Andrásra is szavazhatnak a sportújságírók.