2022. május 2.
Kajakozóink 22 érme anyák napjára
Az FTC kajakozói hat aranyat és nyolc-nyolc ezüst-, illetve bronzérmet nyertek a korosztályos versenyen.

Május 1-jén, vasárnap Csepelen rendezték meg a Vass István Emlékversenyt, amelyen az FTC kajak-kenu szakosztálya népes csapattal indult. Felnőtt és utánpótlás korosztályban is szerepeltek kajakozóink, akik összesen 22 érmet, köztük hat aranyat, illetve nyolc-nyolc ezüstöt és bronzot nyertek.

A 2000 méteres versenyszámokban Mógor Kiara a felnőttek K1-es futamában győzött, rajta kívül még Kun Zsombor (serdülő, K1), Hertling Dávid (MK1), Mayer Márk és Dientsmann Konor (MK2), Prónai Bertalan, Hertling Dávid, Kardos Edina, Nagy Máté (MK4) és Cseh Panna (ifjúsági K1) állhatott fel a dobogó legfelső fokára. A teljes eredménysort IDE kattintva böngészheti.

Klasszisunk szülés után visszatérve Párizsra koncentrál

Kajakozónk, Medveczky Erika csodálatos kisfiáról és olimpiai álmairól mesélt – VIDEÓ

„Nem titkolt szándékom, hogy ott legyek az olimpián!”

Ismerje meg közelebbről a Fradi többszörös világbajnok új igazolását, a kenus Adolf Balázst – VIDEÓ!

Újabb világbajnok a Fradiban!

A kenus Adolf Balázs büszke rá, hogy csatlakozhatott a Ferencvárosi Torna Clubhoz.

Ott jelent meg Budapesten az FTC-felirat, ahol még soha

Fiatal kajakozóink a kemény munka mellett azért a pihenésre és a csapatépítésre is időt szakítanak – VIDEÓ

Balla nem jutott döntőbe 200 méteren az Előolimpián

Háromszoros Európa-bajnokunk kilenc századmásodperccel maradt le a fináléról a párizsi tesztversenyen.

Kajak-kenu vb: Balla ötödik 500 méteren

Háromszoros Európa-bajnokunknak nem volt esélye az éremszerzésre a döntő futamban.

Balla Virág világbajnoki döntős 500 méteren!

Az FTC kenusa futamgyőztesként jutott be a vasárnapi döntőbe.

Balla megnyerte a B döntőt a vb-n 200 méteren

Háromszoros Európa-bajnokunk egy hellyel csúszott le a fináléról, nincs meg a párizsi kvóta.