2022. május 2.
Kajakozóink 22 érme anyák napjára
Az FTC kajakozói hat aranyat és nyolc-nyolc ezüst-, illetve bronzérmet nyertek a korosztályos versenyen.

Május 1-jén, vasárnap Csepelen rendezték meg a Vass István Emlékversenyt, amelyen az FTC kajak-kenu szakosztálya népes csapattal indult. Felnőtt és utánpótlás korosztályban is szerepeltek kajakozóink, akik összesen 22 érmet, köztük hat aranyat, illetve nyolc-nyolc ezüstöt és bronzot nyertek.

A 2000 méteres versenyszámokban Mógor Kiara a felnőttek K1-es futamában győzött, rajta kívül még Kun Zsombor (serdülő, K1), Hertling Dávid (MK1), Mayer Márk és Dientsmann Konor (MK2), Prónai Bertalan, Hertling Dávid, Kardos Edina, Nagy Máté (MK4) és Cseh Panna (ifjúsági K1) állhatott fel a dobogó legfelső fokára. A teljes eredménysort IDE kattintva böngészheti.

Zöld-fehér gólyahír: Kozák Danuta babát vár!

Olimpiai bajnok kajakozónk megható Facebook-bejegyzésben tudatta az örömteli eseményt - KÉP!

Focirajongó Európa-bajnokunk csodás tette mindent vitt

Kajakozónk, Fekete Dorina tudja szinte az összes szurkolói rigmust, de nem csak ezért igazi fradista – VIDEÓ

Balla Virág újabb három magyar bajnoki címet nyert

Kenusunk két páros és egy egyéni számban győzött a szolnoki Magyar Bajnokságon.

Két magyar bajnoki cím egy nap alatt

Kenusunk, Balla Virág a C-1 után a C-2 1000 méterén is magyar bajnoki címet szerzett.

Elnöki elismerésben részesült Európa-bajnokunk

Klubunk vezetősége a korosztályos Eb-címét megvédő kajakozónkat, Fekete Dorinát díjazta - VIDEÓ

Balla Virág negyedik 5000 méteren Münchenben

Kenusunk az 500 méter után 5000-en is negyedik lett a müncheni Multisport Európa-bajnokságon.

Elhalasztották Balla Virág szombati 5000-es Eb-döntőjét

Háromszoros Európa-bajnok kenusunk vasárnap, magyar idő szerint 16.50-kor száll vízre Münchenben.

Balla Virág negyedik lett 500-on Münchenben!

Kenusunknak nem sok hiányzott ahhoz, hogy dobogóra álljon a Multisport Európa-bajnokságon.