2021. június 28.
Kozák Danuta Eb-győzteseink falán - videó
Ötszörös olimpiai bajnok klasszisunk neve újabb dicsőségtáblára került fel.

Kozák Danuta 2021 januárja óta a Ferencvárosi Torna Club sportolója. A legeredményesebb jelenleg is aktív magyar olimpikon – már fradistaként – Bodonyi Dóra oldalán K2 500 méteren lett aranyérmes a poznani kontinensviadalon, így – a hagyományoknak megfelelően – felkerült a neve a népligeti edzőközpontunkban található Eb-győztesek márványtáblájára.

- Nagyon fontos számunkra, hogy sportolóink érezzék, mennyire megbecsüljük őket. Danuta most az Európa-bajnokaink dicsőségfalára került fel, de remélhetőleg hamarosan az olimpiai bajnokok táblájára is felvéshetjük majd a nevét. Sok sikert kívánunk neki a tokiói játékokon! – mondta Nyíri Zoltán, az FTC ügyvezető alelnöke.

Kozák Danuta három számban áll rajthoz a tokiói ötkarikás játékokon: K1 500-on, K2 500-on és a női kajak négyes tagjaként – szintén félkilométeren. A klasszisunkkal készült hosszabb interjúnkat a Fradi TV 27., azaz jövő heti adásában nézhetik majd meg.

Focirajongó Európa-bajnokunk csodás tette mindent vitt

Kajakozónk, Fekete Dorina tudja szinte az összes szurkolói rigmust, de nem csak ezért igazi fradista – VIDEÓ

Balla Virág újabb három magyar bajnoki címet nyert

Kenusunk két páros és egy egyéni számban győzött a szolnoki Magyar Bajnokságon.

Két magyar bajnoki cím egy nap alatt

Kenusunk, Balla Virág a C-1 után a C-2 1000 méterén is magyar bajnoki címet szerzett.

Elnöki elismerésben részesült Európa-bajnokunk

Klubunk vezetősége a korosztályos Eb-címét megvédő kajakozónkat, Fekete Dorinát díjazta - VIDEÓ

Balla Virág negyedik 5000 méteren Münchenben

Kenusunk az 500 méter után 5000-en is negyedik lett a müncheni Multisport Európa-bajnokságon.

Elhalasztották Balla Virág szombati 5000-es Eb-döntőjét

Háromszoros Európa-bajnok kenusunk vasárnap, magyar idő szerint 16.50-kor száll vízre Münchenben.

Balla Virág negyedik lett 500-on Münchenben!

Kenusunknak nem sok hiányzott ahhoz, hogy dobogóra álljon a Multisport Európa-bajnokságon.

Két korosztály, két fradista érem Szegeden

Utánpótlás kajakozóink ezüst- és bronzéremmel zárták a Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokságot.