archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. július 7.
Közel a dobogó
Fekete Dorina a 4., Petró Ádám az 5. helyen végzett a kajak-kenusok ifjúsági és U23-as maratoni Európa-bajnokságán Horvátországban.

A horvátországi Metkovicban rendezték meg a kajak-kenusok ifjúsági és U23-as maratoni Európa-bajnokságát. A Ferencváros kajak-kenu szakosztályát Fekete Dorina és Petró Ádám képviselték a versenyen.

Fekete Dorina egyesben állt rajthoz az ifjúságiak mezőnyében, és sokáig komoly esélye volt a dobogós helyek egyikének megszerzésére, azonban az egyik beszállásnál a meredek part miatt megsérült a hajója, így végül lemaradt az első három helyről, negyedikként ért célba, szűk másfél perccel elmaradva a győztes brit Emma Russeltől.

Petró Ádám az U23-asok között versenyzett szintén egyesben, és bár a két magyar induló közül ő ért el jobb helyezést, végül több mint négy perccel elmaradva a legjobb időtől az ötödik helyen zárt.

Klasszisunk szülés után visszatérve Párizsra koncentrál

Kajakozónk, Medveczky Erika csodálatos kisfiáról és olimpiai álmairól mesélt – VIDEÓ

„Nem titkolt szándékom, hogy ott legyek az olimpián!”

Ismerje meg közelebbről a Fradi többszörös világbajnok új igazolását, a kenus Adolf Balázst – VIDEÓ!

Újabb világbajnok a Fradiban!

A kenus Adolf Balázs büszke rá, hogy csatlakozhatott a Ferencvárosi Torna Clubhoz.

Ott jelent meg Budapesten az FTC-felirat, ahol még soha

Fiatal kajakozóink a kemény munka mellett azért a pihenésre és a csapatépítésre is időt szakítanak – VIDEÓ

Balla nem jutott döntőbe 200 méteren az Előolimpián

Háromszoros Európa-bajnokunk kilenc századmásodperccel maradt le a fináléról a párizsi tesztversenyen.

Kajak-kenu vb: Balla ötödik 500 méteren

Háromszoros Európa-bajnokunknak nem volt esélye az éremszerzésre a döntő futamban.

Balla Virág világbajnoki döntős 500 méteren!

Az FTC kenusa futamgyőztesként jutott be a vasárnapi döntőbe.

Balla megnyerte a B döntőt a vb-n 200 méteren

Háromszoros Európa-bajnokunk egy hellyel csúszott le a fináléról, nincs meg a párizsi kvóta.