Hírek

„Ez az anyu, most nyomjad!”

Betegen indult, de bajnok lett! Kerékpárosunk, Matuz Etelka egy nagyon kemény évről – INTERJÚ!

Kerékpárosok az Arénában

Az MTK elleni mérkőzésen kerékpár-szakosztályunk települ ki a Groupama Arénába.

Elfeledett sikerek

A Fradi Múzeum segítségével felderítettük a Ferencváros motoros szakosztályának titkait – VIDEÓ!

Szép helytállás

A Ferencváros parakerékpározója, Ocelka Róbert az időfutamban a 23., a mezőnyversenyben a 24. helyen végzett az olaszországi világbajnokságon.

Magyar bajnok

Az FTC parakerékpárosa, Ocelka Róbert aranyérmes lett a hétvégi országos bajnokságon.

Hollandiai verseny

Az FTC parakerékpárosa, Ocelka Róbert a hétvégén két számban is rajthoz állt a UCI parakerékpáros világkupa sorozatának hollandiai állomásán.

Felejthetetlen találkozás

A nemrég 70. születésnapját ünneplő klasszis kerékpározónkkal, Hóbor Lajossal tekintünk vissza emlékezetes pályafutására. - VIDEÓ

A profik világa

Kerékpár szakosztályunk versenyzője, Orosz Gergő élete első országúti világbajnokságán fantasztikus eredményt elérve a 62. helyen végzett. – INTERJÚ!

Remek vb-eredmény

Orosz Gergő élete első országúti világbajnokságán a 62. pozícióban zárt.

Az ikon elismerése

A Ferencváros kerékpár szakosztályának emblematikus versenyzőjét és edzőjét, Hóbor Lajost köszöntötte a klub 70. születésnapja alkalmából – INTERJÚ!

Ob-ezüstérem

Orosz Gergő második helyen végzett a férfiak U19-es mezőnyversenyében az országos kerékpár-bajnokságon!

Eredményes parakerékpáros

A Ferencváros színeiben parakerékpározó Ocelka Róbert remek eredményekkel zárta a 2016-os évet, és az új szezonban is hasonló sikerekre készül.

Szalontay az élen!

Az FTC pályakerékpározóját, Szalontay Sándort választották a legjobbnak!

Két országos csúcs!

Szalontay Sándor újra országos csúcsokat döntött pályakerékpárban!

Év pályakerékpározója

Klubunk sportolóját, Szalontay Sándort választotta a kerékpár szövetség az év felnőtt pálya-kerékpározójának.

Megkezdődött a szezon

Kerékpár szakosztályunk számára áprilisban megkezdődött az országúti kerékpáros versenyszezon.