2019. szeptember 3.
A Kiss-lányok megint érmeket nyertek
Fiatal kerékpárosaink ismét kitettek magukért az Újbuda Kritérium Liga legutóbbi futamában.

A hétvégén a budapesti Kőérberki-tónál rendezték meg az MKSZ Kométa Újbuda Kritérium Liga harmadik futamát, amelyen a lányok U13-as lányoknál Kiss Viktória (a képen balról a nyolcadik, zöld pólóban) első, testvére, Kamilla (testvére mellette balra) a harmadik helyen ért célba. A lányok a júniusi arany- és ezüstérem után ismét éremmel zárták a viadal legutóbbi állomását. Az U15-ös fiúknál Ruttai Balázs hatodik lett.

Két ezüst és két bronz a Turul Kupáról

Kerékpárosunk, Marton Orsolya ezüst-, míg Kovács Bercel bronzérmet nyert a rangos tatabányai versenyen.

A Fradi tehetsége értékes ezüstöt nyert a Pilisben

Az FTC kerékpárosa, Pálfi Botond és Marton Orsolya is érmet szerzett a XIII. Pilis Kupán.

Meglepetésvendégek és érmek a pálya OB-ról

A kerékpárosok mellett gyorskorcsolyázók is rajthoz álltak a Pálya Országos Bajnokságon.

Éremhalmozó kerékpárosaink ismét dobogóra állhattak

Marton Orsolya a felnőtteknél, míg Kiss Viktória U15-ben lett második a hétvégi kerékpáros versenyen.

Fradista bronzérem a rangos országúti mezőnyversenyről

Kerékpárosunk, Marton Orsolya remek harmadik helyet szerzett a 81 kilométeres nemzetközi viadalon.

Kiss Viktória újabb rangos versenyt nyert meg

Az FTC tehetséges kerékpározója aranyérmes lett a 43. KSI Kupán.

Újabb remek siker: három OB-érem a Kiss-lányoktól!

Kiss Kamilla az U13-asoknál arany-, míg Kiss Viktória az U15-ösöknél ezüstérmes lett a kerékpáros pálya OB-n.

Végső búcsú Bontovics Imrétől

Kerékpár szakosztályunk egykori technikai vezetőjét június 26-án helyezik végső nyugalomra.