2019. május 2.
Csak a Fradié a dobogó!
Kerékpározóink ezúttal Pétfürdőn taroltak, ahonnan négy éremmel tértek haza.

A kerékpározók XIX. Péti Nagydíján négy ferencvárosi versenyzőért szoríthattunk. Az erős mezőnyben a férfiak és a nők együtt versenyeztek a 21 kilométeres távon. Az időeredmények alapján a legjobb ferencvárosi Hajnal Adrienn lett, aki összesítésben a 33. lett, viszont a női elitversenyzők között aranyérmesként zárt. A fradisták fölényét jelzi ebben a kategóriában, hogy az abszolút első Adrienn mögött a második és harmadik is egy-egy csapattársa lett, ugyanis az ezüst Matuz Etelka, míg a bronz Marton Orsolya nyakába került.

Az U19-es férfiaknál is zöld-fehér sikernek örülhettünk, mivel Matuz Etelka tanítványa, Vörös Ádám az első helyen végzett.

XIX. Péti Nagydíj, Pétfürdő
Összesített, férfi-női vegyesen: 33. Hajnal Adrienn, 34. Matuz Etelka, 56. Marton Orsolya, 79. Vörös Ádám
U19 férfi: 1. Vörös Ádám (35:44)
Női Elit: 1. Hajnal Adrienn (31:23), 2. Matuz Etelka (31:30), 3. Marton Orsolya (33:48)

A Kiss-lányok kibérelték a dobogót

Fiatal kerékpárosaink az első két helyen végeztek az Újbuda Kritérium Liga legutóbbi állomásán.

A Kiss-lányok megint érmeket nyertek

Fiatal kerékpárosaink ismét kitettek magukért az Újbuda Kritérium Liga legutóbbi futamában.

Két Fradi-aranyérem a Hungaroringről

A nőknél és a parakerékpárosoknál is fradista aranyérmet ünnepelhettünk a 24 körös kritériumverseny után.

Ötödik hely az Európa-kupán, versenyben Tokióért!

Ocelka Róbert és segítője előkelőhelyen végzett a parakerékpárosok Európa-kupa sorozatának puhói állomásán.

Megtört a jég! Elitversenyzőnk először nyert OB-érmet

Az FTC kerékpározója, Matuz Etelka megnyerte az elitversenyt az országúti országos bajnokságon – KÉPEK!

Fradista testvérsiker a Kritérium futamon

Az FTC két fiatal kerékpározója, Kiss Viktória és Kiss Kamilla sikerével zárult a Kométa Kritérium futam.

Ballagásról a dobogó tetejére

Az FTC két kerékpárosa, Matuz Etelka és Vörös Ádám is aranyérmes lett a hétvégi Zoárd Napi Versenyen.

Vb-re készülő kerékpárosunk ilyet még soha nem tett

Az FTC kerékpárosa, Matuz Etelka Ausztriában nyert értékes bronzérmet rangos nemzetközi versenyen.