2021. május 24.
Kerékpáros arany és ezüst Szabadszállásról
Forgács Mátyás a fiú U13 kategóriában végzett az elsőhelyen a II. Kun Körön.

Május 23-án Szabadszálláson rendezték meg a II. Kun Kör nevű országúti kerékpárversenyt. Az FTC kerékpár szakosztályát utánpótlás korú versenyzői képviselték.

A ferencvárosi sportolók közül Forgács Mátyás (a képen) érte el a legjobb eredményt, aki a 15 kilométeres távon fiú U13 korosztályban nem talált legyőzőre. Ugyanezen a távon az U15-ös lányok korosztályában Kiss Viktória a második helyen végzett.

Két távon két bronz a Fradi kerékpárosától

Kiss Viktória a Hajdú Kupa U15-ös korosztályában egyaránt a harmadik helyen ért célba két távon.

Gyászolunk

87 éves korában elhunyt az FTC egykori magyar bajnok, olimpikon kerékpárosa.

Két ezüst és két bronz a Turul Kupáról

Kerékpárosunk, Marton Orsolya ezüst-, míg Kovács Bercel bronzérmet nyert a rangos tatabányai versenyen.

A Fradi tehetsége értékes ezüstöt nyert a Pilisben

Az FTC kerékpárosa, Pálfi Botond és Marton Orsolya is érmet szerzett a XIII. Pilis Kupán.

Meglepetésvendégek és érmek a pálya OB-ról

A kerékpárosok mellett gyorskorcsolyázók is rajthoz álltak a Pálya Országos Bajnokságon.

Éremhalmozó kerékpárosaink ismét dobogóra állhattak

Marton Orsolya a felnőtteknél, míg Kiss Viktória U15-ben lett második a hétvégi kerékpáros versenyen.

Fradista bronzérem a rangos országúti mezőnyversenyről

Kerékpárosunk, Marton Orsolya remek harmadik helyet szerzett a 81 kilométeres nemzetközi viadalon.