2019. július 24.
Két Fradi-aranyérem a Hungaroringről
A nőknél és a parakerékpárosoknál is fradista aranyérmet ünnepelhettünk a 24 körös kritériumverseny után.

A hétvégén a Hungaroringen rendezték meg a Tour de Ring nevű 24 körös országúti kritérium versenyt, amely a parakerékpárosok számára országos bajnokság is volt.

A nők mezőnyében kettős ferencvárosi győzelmet ünnepelhettünk: kiválóságunk, Matuz Etelka 2:40:23 órás idővel teljesítette a 105 kilométeres, 960 méter szintkülönbséggel tarkított távot, és két kör előnnyel, toronymagasan végzett a női verseny élén. Mögötte szintén fradista versenyző, Marton Orsolya szerezte meg az ezüstérmet, egy kört verve a harmadik helyen befutó ellenfélre. Matuz Etelka idejének értékét tovább növeli, hogy az abszolút mezőnyben, tehát a férfiak között is az első húszban ért célba.

Ugyanitt a parakerékpárosok országos bajnokságán Ocelka Róbert és segítője, Nagy Gergely elsőként teljesítették a 11 körös versenyt, így a Ferencváros tandemje megvédte országos bajnoki címét.

A Kiss-lányok kibérelték a dobogót

Fiatal kerékpárosaink az első két helyen végeztek az Újbuda Kritérium Liga legutóbbi állomásán.

A Kiss-lányok megint érmeket nyertek

Fiatal kerékpárosaink ismét kitettek magukért az Újbuda Kritérium Liga legutóbbi futamában.

Ötödik hely az Európa-kupán, versenyben Tokióért!

Ocelka Róbert és segítője előkelőhelyen végzett a parakerékpárosok Európa-kupa sorozatának puhói állomásán.

Megtört a jég! Elitversenyzőnk először nyert OB-érmet

Az FTC kerékpározója, Matuz Etelka megnyerte az elitversenyt az országúti országos bajnokságon – KÉPEK!

Fradista testvérsiker a Kritérium futamon

Az FTC két fiatal kerékpározója, Kiss Viktória és Kiss Kamilla sikerével zárult a Kométa Kritérium futam.

Ballagásról a dobogó tetejére

Az FTC két kerékpárosa, Matuz Etelka és Vörös Ádám is aranyérmes lett a hétvégi Zoárd Napi Versenyen.

Vb-re készülő kerékpárosunk ilyet még soha nem tett

Az FTC kerékpárosa, Matuz Etelka Ausztriában nyert értékes bronzérmet rangos nemzetközi versenyen.

Csehország után Pannonhalmán ment nagyot Matuz Etelka

Válogatott kerékpározónk két rendkívül nehéz versenyen ért el értékes helyezéseket.