2020. augusztus 7.
Kiss Viktória újabb rangos versenyt nyert meg
Az FTC tehetséges kerékpározója aranyérmes lett a 43. KSI Kupán.

Tiszagyendán rendezték meg a kerékpározók 43. KSI Kupáját, amelyen az FTC szakosztálya négy versenyzővel indult. A legjobb eredményt az U15-ös lányoknál Kiss Viktória (a képen a dobogó tetején) érte el, aki az egyéni időfutamversenyben aranyérmes lett.

Az uraknál Forgács Artúr (U15) ötödik, Holács Gergő Imre (U17) és Pálfi Botond (U19) pedig egyaránt 10. lett.

A Fradi tehetsége értékes ezüstöt nyert a Pilisben

Az FTC kerékpárosa, Pálfi Botond és Marton Orsolya is érmet szerzett a XIII. Pilis Kupán.

Éremhalmozó kerékpárosaink ismét dobogóra állhattak

Marton Orsolya a felnőtteknél, míg Kiss Viktória U15-ben lett második a hétvégi kerékpáros versenyen.

Fradista bronzérem a rangos országúti mezőnyversenyről

Kerékpárosunk, Marton Orsolya remek harmadik helyet szerzett a 81 kilométeres nemzetközi viadalon.

Újabb remek siker: három OB-érem a Kiss-lányoktól!

Kiss Kamilla az U13-asoknál arany-, míg Kiss Viktória az U15-ösöknél ezüstérmes lett a kerékpáros pálya OB-n.

Végső búcsú Bontovics Imrétől

Kerékpár szakosztályunk egykori technikai vezetőjét június 26-án helyezik végső nyugalomra.

Gyászol a Fradi-család

66 éves korában elhunyt az FTC kerékpár szakosztályának egykori technikai vezetője, Bontovics Imre.

Elhunyt 17-szeres bajnok kerékpározónk

Bürger Ferenc 66 esztendősen távozott közülünk.

A Kiss-lányok kibérelték a dobogót

Fiatal kerékpárosaink az első két helyen végeztek az Újbuda Kritérium Liga legutóbbi állomásán.