2020. augusztus 7.
Kiss Viktória újabb rangos versenyt nyert meg
Az FTC tehetséges kerékpározója aranyérmes lett a 43. KSI Kupán.

Tiszagyendán rendezték meg a kerékpározók 43. KSI Kupáját, amelyen az FTC szakosztálya négy versenyzővel indult. A legjobb eredményt az U15-ös lányoknál Kiss Viktória (a képen a dobogó tetején) érte el, aki az egyéni időfutamversenyben aranyérmes lett.

Az uraknál Forgács Artúr (U15) ötödik, Holács Gergő Imre (U17) és Pálfi Botond (U19) pedig egyaránt 10. lett.

FTC-aranyak a záró futamon és összetettben

Az FTC kerékpározói parádéztak a Cyclo-cross Challenge-sorozat utolsó versenyén.

Remek eredmények a Cyclo-cross Magyar Kupán

AZ FTC nyolc versenyzővel képviselte magát a viadalon.

Szép eredmények a Cyclo-cross Magyar Kupán

Tisza Zoel aranyérmet szerzett a debreceni megmérettetésen.

A Fradiban van egy új sportág, ahol öröm, ha saras vagy

Bemutatjuk kerékpár szakosztályunk új, feltörekvő szakágát, a cyclo-crosst! - VIDEÓ

Három FTC-érem az egyik leglátványosabb szakágban

Fiatal kerékpárosaink remekeltek a UBM Cyclo-Cross Challenge 1. futamán.

Magyar bajnok az FTC kerékpárversenyzője!

Kiss Viktória 2000 méteren lett aranyérmes az U17-es és U19-es pályakerékpáros országos bajnokságon.

Két ezüstérem a GP Budapesten

Első alkalommal rendezték meg a GP Budapest nemzetközi kerékpár pályaversenyt a kőbányai Bringarénában.

Sikeresen szerepeltek kerékpárosaink az utánpótlás ob-n

Tamásiban rendezték a kerékpáros utánpótlás országos bajnokságot országúti és pálya szakágban.