archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. július 17.
Magyar bajnok
Az FTC parakerékpárosa, Ocelka Róbert aranyérmes lett a hétvégi országos bajnokságon.

A hétvégén a Hungaroringen rendezték meg a parakerékpárosok országos bajnokságát, amelyen a Ferencváros sportolója, Ocelka Róbert (a képen jobbra) is indult. Versenyzőnk pilótájával, Nagy Gergellyel állt rajthoz a 11 körből álló, mintegy 47 kilométeres távon.

Az FTC kerékpárosa pilótájával együtt remekül alkalmazkodott a nehéz pályához és megközelítőleg 40,5 km/h-s átlagsebességet elérve, 1:11:05-ös idővel aranyérmet szerzett.

Ocelka Róbert és Nagy Gergely legközelebb ismét külföldön versenyez, ugyanis augusztus elején az olaszországi Maniagóban rendezik meg a parakerékpárosok világbajnokságát.

A Kiss-lányok kibérelték a dobogót

Fiatal kerékpárosaink az első két helyen végeztek az Újbuda Kritérium Liga legutóbbi állomásán.

A Kiss-lányok megint érmeket nyertek

Fiatal kerékpárosaink ismét kitettek magukért az Újbuda Kritérium Liga legutóbbi futamában.

Két Fradi-aranyérem a Hungaroringről

A nőknél és a parakerékpárosoknál is fradista aranyérmet ünnepelhettünk a 24 körös kritériumverseny után.

Ötödik hely az Európa-kupán, versenyben Tokióért!

Ocelka Róbert és segítője előkelőhelyen végzett a parakerékpárosok Európa-kupa sorozatának puhói állomásán.

Megtört a jég! Elitversenyzőnk először nyert OB-érmet

Az FTC kerékpározója, Matuz Etelka megnyerte az elitversenyt az országúti országos bajnokságon – KÉPEK!

Fradista testvérsiker a Kritérium futamon

Az FTC két fiatal kerékpározója, Kiss Viktória és Kiss Kamilla sikerével zárult a Kométa Kritérium futam.

Ballagásról a dobogó tetejére

Az FTC két kerékpárosa, Matuz Etelka és Vörös Ádám is aranyérmes lett a hétvégi Zoárd Napi Versenyen.

Vb-re készülő kerékpárosunk ilyet még soha nem tett

Az FTC kerékpárosa, Matuz Etelka Ausztriában nyert értékes bronzérmet rangos nemzetközi versenyen.