archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2013. május 10.
Megkezdődött a szezon
Kerékpár szakosztályunk számára áprilisban megkezdődött az országúti kerékpáros versenyszezon.

A márciusi havazások miatt elmaradt versenyek után áprilisra beindult a kerékpáros élet. A hónap során a Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság három futamát is megrendezték, melyek a hagyományoknak megfelelően egyenkénti időfutamok voltak.

7-én Tahitótfaluban, 14-én Tarjánban, és 28-án Péten mértük össze tudásunkat az ország legjobbjaival. Hajdú Jenőnek kétszer, Imre Zsoltnak egyszer sikerült TOP10-es eredményt elérni, de a dobogókról sajnos lemaradtunk.

Egy ezüstéremmel azért gazdagodtunk a hónap során, ha nem is bajnoki futamon. A Petimre-Pestlőrinc által rendezett helyi versenyen állhatott fel Imre Zsolt a dobogó második fokára.
Április végén kezdetét vette a pályakerékpáros edzőverseny sorozat is. Itt öt versenyzővel képviseltük a zöld-fehér színeket. Az első futamon első helyezést ért el Szalontay Sándor, valamint a dobogón végzett Tót Barnabás is.

Megtört a jég! Elitversenyzőnk először nyert OB-érmet

Az FTC kerékpározója, Matuz Etelka megnyerte az elitversenyt az országúti országos bajnokságon – KÉPEK!

Fradista testvérsiker a Kritérium futamon

Az FTC két fiatal kerékpározója, Kiss Viktória és Kiss Kamilla sikerével zárult a Kométa Kritérium futam.

Ballagásról a dobogó tetejére

Az FTC két kerékpárosa, Matuz Etelka és Vörös Ádám is aranyérmes lett a hétvégi Zoárd Napi Versenyen.

Vb-re készülő kerékpárosunk ilyet még soha nem tett

Az FTC kerékpárosa, Matuz Etelka Ausztriában nyert értékes bronzérmet rangos nemzetközi versenyen.

Csehország után Pannonhalmán ment nagyot Matuz Etelka

Válogatott kerékpározónk két rendkívül nehéz versenyen ért el értékes helyezéseket.

Kerékpárosok az Arénában

A DVSC elleni meccs előtt kerékpár szakosztályunkkal ismerkedhetnek meg a Groupama Arénába érkező szurkolóink.

Csak a Fradié a dobogó!

Kerékpározóink ezúttal Pétfürdőn taroltak, ahonnan négy éremmel tértek haza.

Fradista lett a leggyorsabb!

Kerékpározónk, Matuz Etelka összetettben második lett a Hegyi Országos Bajnokságon, de az időfutamban első.