2019. július 19.
Ötödik hely az Európa-kupán, versenyben Tokióért!
Ocelka Róbert és segítője előkelőhelyen végzett a parakerékpárosok Európa-kupa sorozatának puhói állomásán.

Az FTC parakerékpárosa, Ocelka Róbert és segítője, Nagy Gergely összesítésben az 5. helyen végzett a szlovákiai Puhóban rendezett parakerékpáros országúti Európa-kupa versenyen. A július 14-15-i viadal szombati napján az esőben rendezett időfutamon a 6. helyen ért célba a páros, a vasárnapi mezőnyversenyben pedig nagyot javítva a 4. helyen zártak. Ráadásul nagyon szoros volt a befutó, Ocelkáék az utolsó méterekig versenyben voltak a dobogóért, csak a végső sprint döntött.

Ezzel az eredménnyel a Ocelka Róberték jelenleg a világranglista 10. helyén állnak, amely a kvalifikáció szempontjából is igen biztató eredmény egy évvel a tokiói paralimpia előtt!

A tandem legközelebb a július 21-i magyar bajnokságon áll újra rajthoz a Hungaroringen, majd augusztus 31-én az Európa-kupa magyarországi állomásán, Tiszagyendán harcolnak tovább a világranglista-pontokért, és Tokióért.

A Kiss-lányok kibérelték a dobogót

Fiatal kerékpárosaink az első két helyen végeztek az Újbuda Kritérium Liga legutóbbi állomásán.

A Kiss-lányok megint érmeket nyertek

Fiatal kerékpárosaink ismét kitettek magukért az Újbuda Kritérium Liga legutóbbi futamában.

Két Fradi-aranyérem a Hungaroringről

A nőknél és a parakerékpárosoknál is fradista aranyérmet ünnepelhettünk a 24 körös kritériumverseny után.

Megtört a jég! Elitversenyzőnk először nyert OB-érmet

Az FTC kerékpározója, Matuz Etelka megnyerte az elitversenyt az országúti országos bajnokságon – KÉPEK!

Fradista testvérsiker a Kritérium futamon

Az FTC két fiatal kerékpározója, Kiss Viktória és Kiss Kamilla sikerével zárult a Kométa Kritérium futam.

Ballagásról a dobogó tetejére

Az FTC két kerékpárosa, Matuz Etelka és Vörös Ádám is aranyérmes lett a hétvégi Zoárd Napi Versenyen.

Vb-re készülő kerékpárosunk ilyet még soha nem tett

Az FTC kerékpárosa, Matuz Etelka Ausztriában nyert értékes bronzérmet rangos nemzetközi versenyen.

Csehország után Pannonhalmán ment nagyot Matuz Etelka

Válogatott kerékpározónk két rendkívül nehéz versenyen ért el értékes helyezéseket.