Az FTC parakerékpárosa, Ocelka Róbert és segítője, Nagy Gergely összesítésben az 5. helyen végzett a szlovákiai Puhóban rendezett parakerékpáros országúti Európa-kupa versenyen. A július 14-15-i viadal szombati napján az esőben rendezett időfutamon a 6. helyen ért célba a páros, a vasárnapi mezőnyversenyben pedig nagyot javítva a 4. helyen zártak. Ráadásul nagyon szoros volt a befutó, Ocelkáék az utolsó méterekig versenyben voltak a dobogóért, csak a végső sprint döntött.
Ezzel az eredménnyel a Ocelka Róberték jelenleg a világranglista 10. helyén állnak, amely a kvalifikáció szempontjából is igen biztató eredmény egy évvel a tokiói paralimpia előtt!
A tandem legközelebb a július 21-i magyar bajnokságon áll újra rajthoz a Hungaroringen, majd augusztus 31-én az Európa-kupa magyarországi állomásán, Tiszagyendán harcolnak tovább a világranglista-pontokért, és Tokióért.

A 109-szeres bajnok Pais Péter egykori bringája kiállításra került a Liget 2 területén - VIDEO
Versenyzőinknek a sárral és a csúszós talajjal is meg kellett küzdeniük – VIDEÓ!
Női kerékpározóink sikereitől volt hangos a Kőbányai BringAréna - VIDEÓ!
Klubunk kerékpározója, Kercsó-Magos Zsuzsanna mindkét versenyen aranyérmet szerzett.
Pályakerékpárosaink négy magyar bajnoki címet, három ezüst- és egy bronzérmet nyertek.
Ismerjék meg többszörös magyar bajnok pályakerékpározónkat, Lovassy Patrik Rómeót - VIDEÓ!
Egy szép bronzérmet és több negyedik helyet szereztek sportolóink.
Az FTC kerékpárosai nyolc éremmel tértek haza a háromnapos csehországi pályakerékpárversenyről.