2020. július 30.
Újabb remek siker: három OB-érem a Kiss-lányoktól!
Kiss Kamilla az U13-asoknál arany-, míg Kiss Viktória az U15-ösöknél ezüstérmes lett a kerékpáros pálya OB-n.

A kerékpársportban is újraindult az élet a koronavírus-járvány okozta rendkívüli veszélyhelyzet lezárulta után, az első nagyobb versenyeken pedig rögtön szép ferencvárosi sikerek születtek.

Az elmúlt héten rendezték meg az Utánpótlás Országúti Bajnokságot, amelynek pályaversenyében az U13-as korosztályban az FTC versenyzője, Kiss Kamilla megszerezte a magyar bajnoki címet! Testvére, Kiss Viktória is dobogóra állhatott, ő az U15-ösök között lett második, valamint a 21,7 kilométeres távú mezőnyversenyben a harmadik helyet szerezte meg.

Kiss Viktória a Tamási Kerékpáros Napokról is éremmel térhetett haza, az U15-ös verseny harmadik helyét szerezte meg a viadalon.

Két ezüst és két bronz a Turul Kupáról

Kerékpárosunk, Marton Orsolya ezüst-, míg Kovács Bercel bronzérmet nyert a rangos tatabányai versenyen.

A Fradi tehetsége értékes ezüstöt nyert a Pilisben

Az FTC kerékpárosa, Pálfi Botond és Marton Orsolya is érmet szerzett a XIII. Pilis Kupán.

Meglepetésvendégek és érmek a pálya OB-ról

A kerékpárosok mellett gyorskorcsolyázók is rajthoz álltak a Pálya Országos Bajnokságon.

Éremhalmozó kerékpárosaink ismét dobogóra állhattak

Marton Orsolya a felnőtteknél, míg Kiss Viktória U15-ben lett második a hétvégi kerékpáros versenyen.

Fradista bronzérem a rangos országúti mezőnyversenyről

Kerékpárosunk, Marton Orsolya remek harmadik helyet szerzett a 81 kilométeres nemzetközi viadalon.

Kiss Viktória újabb rangos versenyt nyert meg

Az FTC tehetséges kerékpározója aranyérmes lett a 43. KSI Kupán.

Végső búcsú Bontovics Imrétől

Kerékpár szakosztályunk egykori technikai vezetőjét június 26-án helyezik végső nyugalomra.