2024. február 22.
A bajnokságban vinnénk tovább a győztes lendületet
A sikeres Európa-kupa nyolcaddöntő után visszatérnek az NB I-be, és a Komlót fogadják férfi kéziseink.

Eddig nem lehet panasz férfi kézilabdacsapatunk tavaszi szezonkezdetére: a kupában sikerrel vette az első akadályt, az eddigi egyetlen bajnokin felülmúlta a Budakalászt, az Európa-kupában pedig kettős győzelemmel búcsúztatta a török Besiktast – azóta pedig kiderült, hogy a negyeddöntőben a szlovák Tatran Presovval találkozunk. Így adott a lehetőség, hogy hibátlan februárt zárjunk, ehhez a Komló és a Gyöngyös elleni hazai bajnokit kellene sikerrel megoldani.

Utóbbival persze legkorábban szombat este lehet majd foglalkozni, a csapat fókusza egyelőre kizárólag a Komlón van, amely ellen az ősszel idegenben szoros első negyven perc után végül négy góllal győztünk (26-30). A tabella 11. helyén álló ellenfelünk elsősorban hazai pályán veszélyes, ennek ellentmond azonban, hogy októberben saját otthonában múlta felül közvetlen riválisunkat, a Csurgót – már csak ezért is koncentráltnak kell lennünk az első perctől kezdve. Na meg azért, mert ha el szeretnénk érni a céljainkat, nem nagyon férnek bele az efféle pontvesztések

A találkozó előtti beharangozó videónkban ezúttal átlövőnket, Prainer Viktort kérdeztük.

A pénteken 18 órakor kezdődő mérkőzésre elérhetők a belépők, bővebb jegyinformáció cikkünk végén!

K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
17. forduló

FTC-Green Collect – Carbonex-Komló
Helyszín: Elek Gyula Aréna
Időpont: 2024. február 23., 18:00
Játékvezetők: Paska Dánel, Vastag Sámuel
Jegyek: online a meccsjegy.fradi.hu-n, személyesen pedig szombaton az összecsapást megelőző két órában a Kismartoni úti jegypénztárban.

A helyszínen a jegyvásárlás mellett lehetőség van szurkolói kártya kiváltására is.

Pénztárnyitás: 16:00
Kapunyitás: 16:30

Imre: Tudtam, hogy nehéz lesz a búcsú, itt nőttem fel

Válogatott jobbszélsőnk az utolsó Fradi-meccsén az utolsó pillanatban szerzett győztes gólt; őt kérdeztük.

Imre a végén villant, legyőztük a Dabast!

Férfi kéziseink legyőzték a Dabast a szezonzárón, így sikerrel búcsúztak távozó játékosaink a klubtól.

Vissza kell vágnunk az őszi vereségért!

Férfi kéziseink a Dabas ellen zárják az évadot, távozó játékosaink is szerdán búcsúznak a Ferencvárostól.

Kijutottunk a világbajnokságra!

A férfi kéziválogatott Veszprémben is jobb volt a litvánoknál, így két győzelemmel jutott ki a 2025-ös vb-re.

Megnyugtató előnyt szereztünk Litvániában

A 11 gólos Imre Bence vezérletével magabiztosan nyert a litvánok elleni vb-selejtezőn a férfi kéziválogatott.

Kikaptunk Egerben

Hosszú hetek óta sérülésektől sújtott férfi kézilabdacsapatunk nem bírt a bennmaradásért harcoló riválissal.

Kőkemény csata vár ránk az utolsó idegenbeli meccsen

Férfi kéziseink a bennmaradásért foggal-körömmel harcoló Eger otthonában lépnek pályára szombat este.

Korábban kezdődik férfi kéziseink évadzáró bajnokija

A május 15-i mérkőzésen búcsúznak távozó játékosaink, így Kielbe igazoló válogatott szélsőnk, Imre Bence is.